Aukcja nr 34
USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
1053 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 6 rubli 1845, Petersburg, Aw: Orzeł carski, Rw: Napis poziomy i data, napis w otoku, Fr. 159, Bitkin 72, Michailowitch 482, egzemplarz z kolekcji E. Hutten-Czapskiego.. |
I UNC |
150 000 zł | |
1054 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 5 rubli 1845, Petersburg, Fr. 155, Bitkin 26, złoto 6.51 g |
I- UNC- |
1 500 zł 1 850 zł
1055 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 5 rubli 1849, Petersburg, Fr. 155, Bitkin 31, złoto 6.41 g |
II+ EF+ |
1 500 zł 1 850 zł
1056 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1830, Petersburg, Bitkin 109, patyna |
500 zł 1 000 zł
1057 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1830, Petersburg, Bitkin 109, delikatna patyna |
II- EF- |
350 zł 400 zł
1058 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1831, Petersburg, Bitkin 111, ciemna patyna |
300 zł 240 zł
1059 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1831, Petersburg, Bitkin 111, drobne ryski w tle, wada krążka |
III VF |
200 zł 160 zł
1060 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1832, Petersburg, Bitkin 159, minimalne niedobicie na awersie |
II- EF- |
400 zł 480 zł
1061 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1834, Petersburg, Bitkin 161, delikatna patyna |
II- EF- |
400 zł 480 zł
1062 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1834, Petersburg, Bitkin 161, minimalne uszkodzenie obok daty, patyna |
II- EF- |
250 zł | |
1063 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1837, Petersburg, Bitkin 168 |
250 zł 340 zł
1064 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1841, Petersburg. Bitkin 192, moneta wybita nieco uszkodzonym stemplem |
350 zł 300 zł
1065 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1841, Petersburg, Bitkin 192, patyna |
250 zł | |
1066 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1842, Petersburg, Bitkin 200, drobne mennicze wady krążka |
300 zł 320 zł
1067 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1842, Petersburg, Bitkin 200, rysy w tle |
II- EF- |
300 zł 250 zł
1068 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1843, Petersburg, Bitkin 202, ładny egzemplarz, patyna |
I/I- UNC/UNC- |
1 000 zł 1 550 zł
1069 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1843, Petersburg, Bitkin 202 |
400 zł 380 zł
1070 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1843, Petersburg, Bitkin 202, ciemna patyna |
II- EF- |
250 zł | |
1071 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1844, Petersburg, Bitkin 205 |
400 zł 320 zł
1072 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1846, Petersburg, Bitkin 208 |
II+ EF+ |
400 zł 540 zł