Aukcja nr 34

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
Jesteś w: A34  MONETY OBCE  ROSJA
1061 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1834, Petersburg, Bitkin 161, delikatna patyna
400 zł
480 zł
1062 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1834, Petersburg, Bitkin 161, minimalne uszkodzenie obok daty, patyna
250 zł
1063 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1837, Petersburg, Bitkin 168
250 zł
340 zł
1064 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1841, Petersburg. Bitkin 192, moneta wybita nieco uszkodzonym stemplem
350 zł
300 zł
1065 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1841, Petersburg, Bitkin 192, patyna
250 zł
1066 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1842, Petersburg, Bitkin 200, drobne mennicze wady krążka
300 zł
320 zł
1067 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1842, Petersburg, Bitkin 200, rysy w tle
300 zł
250 zł
1068 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1843, Petersburg, Bitkin 202, ładny egzemplarz, patyna
I/I-
UNC/UNC-
1 000 zł
1 550 zł
1069 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1843, Petersburg, Bitkin 202
400 zł
380 zł
1070 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1843, Petersburg, Bitkin 202, ciemna patyna
250 zł
1071 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1844, Petersburg, Bitkin 205
400 zł
320 zł
1072 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1846, Petersburg, Bitkin 208
400 zł
540 zł
1073 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1847, Petersburg, Bitkin 209, drobne ryski, delikatna patyna
II/II-
EF/EF-
400 zł
1074 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1852, Petersburg, Bitkin 229, ładnie zachowany
II+/I
500 zł
780 zł
1075 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1854, Petersburg, Bitkin 234, drobne ryski, delikatna patyna
II/II-
EF/EF-
400 zł
320 zł
1076 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
350 zł
340 zł
1077 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
połtina 1829, Petersburg, Bitkin 119, patyna
III+/III
VF+/VF
200 zł
360 zł
1078 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
połtina 1848, Petersburg, Bitkin 261, patyna
150 zł
400 zł
1079 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
125 zł
240 zł
1080 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
połtina 1848, Petersburg, Bitkin 261, moneta czyszczona
150 zł
190 zł