Aukcja nr 34
USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
1060 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1832, Petersburg, Bitkin 159, minimalne niedobicie na awersie |
II- EF- |
400 zł 480 zł
1061 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1834, Petersburg, Bitkin 161, delikatna patyna |
II- EF- |
400 zł 480 zł
1062 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1834, Petersburg, Bitkin 161, minimalne uszkodzenie obok daty, patyna |
II- EF- |
250 zł |
1063 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1837, Petersburg, Bitkin 168 |
250 zł 340 zł
1064 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1841, Petersburg. Bitkin 192, moneta wybita nieco uszkodzonym stemplem |
350 zł 300 zł
1065 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1841, Petersburg, Bitkin 192, patyna |
250 zł |
1066 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1842, Petersburg, Bitkin 200, drobne mennicze wady krążka |
300 zł 320 zł
1067 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1842, Petersburg, Bitkin 200, rysy w tle |
II- EF- |
300 zł 250 zł
1068 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1843, Petersburg, Bitkin 202, ładny egzemplarz, patyna |
I/I- UNC/UNC- |
1 000 zł 1 550 zł
1069 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1843, Petersburg, Bitkin 202 |
400 zł 380 zł
1070 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1843, Petersburg, Bitkin 202, ciemna patyna |
II- EF- |
250 zł |
1071 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1844, Petersburg, Bitkin 205 |
400 zł 320 zł
1072 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1846, Petersburg, Bitkin 208 |
II+ EF+ |
400 zł 540 zł
1073 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1847, Petersburg, Bitkin 209, drobne ryski, delikatna patyna |
II/II- EF/EF- |
400 zł |
1074 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1852, Petersburg, Bitkin 229, ładnie zachowany |
II+/I |
500 zł 780 zł
1075 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1854, Petersburg, Bitkin 234, drobne ryski, delikatna patyna |
II/II- EF/EF- |
400 zł 320 zł
1076 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 rubel 1854, Petersburg, Bitkin 234, drobne ryski, delikatna patyna |
350 zł 340 zł
1077 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 połtina 1829, Petersburg, Bitkin 119, patyna |
III+/III VF+/VF |
200 zł 360 zł
1078 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 połtina 1848, Petersburg, Bitkin 261, patyna |
II+ EF+ |
150 zł 400 zł
1079 | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855 połtina 1848, Petersburg, Bitkin 261, patyna |
II- EF- |
125 zł 240 zł