Aukcja nr 34

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
Jesteś w: A34  MONETY OBCE
50 kopiejek 1896, Paryż, Kazakow 39, Bitkin 196, ładnie zachowany, patyna 50 kopiejek 1896, Paryż, Kazakow 39, Bitkin 196, ładnie zachowany, patyna
1160 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
50 kopiejek 1896, Paryż, Kazakow 39, Bitkin 196, ładnie zachowany, patyna
200 zł
540 zł
50 kopiejek 1896, Paryż, Kazakow 39, Bitkin 196 50 kopiejek 1896, Paryż, Kazakow 39, Bitkin 196
1161 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
50 kopiejek 1896, Paryż, Kazakow 39, Bitkin 196
200 zł
200 zł
50 kopiejek 1897, Paryż, Kazakow 85, Bitkin 197 50 kopiejek 1897, Paryż, Kazakow 85, Bitkin 197
1162 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
50 kopiejek 1897, Paryż, Kazakow 85, Bitkin 197
150 zł
360 zł
50 kopiejek 1899, Paryż, Kazakow 175, Bitkin 200 50 kopiejek 1899, Paryż, Kazakow 175, Bitkin 200
1163 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
50 kopiejek 1899, Paryż, Kazakow 175, Bitkin 200
150 zł
420 zł
50 kopiejek 1901 / AP, Petersburg, Kazakow 229, Bitkin 81, rzadkie 50 kopiejek 1901 / AP, Petersburg, Kazakow 229, Bitkin 81, rzadkie
1164 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
50 kopiejek 1901 / AP, Petersburg, Kazakow 229, Bitkin 81, rzadkie
III/III+
VF/VF+
400 zł
700 zł
50 kopiejek 1906, Petersburg, Kazakow 311, Bitkin 85, rzadkie 50 kopiejek 1906, Petersburg, Kazakow 311, Bitkin 85, rzadkie
1165 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
50 kopiejek 1906, Petersburg, Kazakow 311, Bitkin 85, rzadkie
II/II-
EF/EF-
750 zł
1 850 zł
50 kopiejek 1907, Petersburg, Kazakow 327, Bitkin 86 50 kopiejek 1907, Petersburg, Kazakow 327, Bitkin 86
1166 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
50 kopiejek 1907, Petersburg, Kazakow 327, Bitkin 86
150 zł
120 zł
50 kopiejek 1908, Petersburg, Kazakow 342, Bitkin 87 50 kopiejek 1908, Petersburg, Kazakow 342, Bitkin 87
1167 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
50 kopiejek 1908, Petersburg, Kazakow 342, Bitkin 87
250 zł
600 zł
50 kopiejek 1913 / ùÅ, Petersburg, Kazakow 439, Bitkin 92, rzadsza odmiana 50 kopiejek 1913 / ùÅ, Petersburg, Kazakow 439, Bitkin 92, rzadsza odmiana
1168 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
50 kopiejek 1913 / ùÅ, Petersburg, Kazakow 439, Bitkin 92, rzadsza odmiana
125 zł
100 zł
50 kopiejek 1914, Petersburg, Kazakow 462, Bitkin 94, rzadkie 50 kopiejek 1914, Petersburg, Kazakow 462, Bitkin 94, rzadkie
1169 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
50 kopiejek 1914, Petersburg, Kazakow 462, Bitkin 94, rzadkie
500 zł
50 kopiejek 1914, Petersburg, Kazakow 462, Bitkin 94, patyna 50 kopiejek 1914, Petersburg, Kazakow 462, Bitkin 94, patyna
1170 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
50 kopiejek 1914, Petersburg, Kazakow 462, Bitkin 94, patyna
II/II+
EF/EF+
250 zł
240 zł
kolekcja 50 kopiejkówek -1896, Paryż i 1896, 1899 (2), 1900, 1901, 1910, 1911, 1912 1913, Petersbu..
1171 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
kolekcja 50 kopiejkówek -1896, Paryż i 1896, 1899 (2), 1900, 1901, 1910, 1911, 1912 1913, Petersburg, razem 10 sztuk
I-/III
500 zł
400 zł
25 kopiejek 1895, Petersburg, Kazakow 13, Bitkin 95, ładny egzemplarz, patyna 25 kopiejek 1895, Petersburg, Kazakow 13, Bitkin 95, ładny egzemplarz, patyna
1172 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
25 kopiejek 1895, Petersburg, Kazakow 13, Bitkin 95, ładny egzemplarz, patyna
200 zł
300 zł
25 kopiejek 1896, Paryż, Kazakow 44, Bitkin 202, litera G odsunięta dalej od cyfry 6, rzadsze 25 kopiejek 1896, Paryż, Kazakow 44, Bitkin 202, litera G odsunięta dalej od cyfry 6, rzadsze
1173 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
25 kopiejek 1896, Paryż, Kazakow 44, Bitkin 202, litera G odsunięta dalej od cyfry 6, rzadsze
I/I-
UNC/UNC-
150 zł
140 zł
25 kopiejek 1896, Petersburg, Kazakow 43, Bitkin 96, ładny egzemplarz, patyna 25 kopiejek 1896, Petersburg, Kazakow 43, Bitkin 96, ładny egzemplarz, patyna
1174 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
25 kopiejek 1896, Petersburg, Kazakow 43, Bitkin 96, ładny egzemplarz, patyna
125 zł
300 zł
kolekcja 57 sztuk monet 10 kopiejkowych (23 szt.), 15 kopiejkowych (16 szt.) i 20  kopiejkowych (1..
1175 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
kolekcja 57 sztuk monet 10 kopiejkowych (23 szt.), 15 kopiejkowych (16 szt.) i 20 kopiejkowych (18 szt.) od 1895 do 1916 roku
I/III
150 zł
580 zł
zestaw monet 10, 15 i 20 kopiejek z 1917, Petersburg, Bitkin 170, 144, 119, Kazakow 526, 525, 524,.. zestaw monet 10, 15 i 20 kopiejek z 1917, Petersburg, Bitkin 170, 144, 119, Kazakow 526, 525, 524,..
1176 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
zestaw monet 10, 15 i 20 kopiejek z 1917, Petersburg, Bitkin 170, 144, 119, Kazakow 526, 525, 524, rzadki rocznik, ładny stan zachowania, łącznie 3 sztuki
700 zł
1 200 zł
15 kopiejek 1917, Petersburg, Kazakow 525, Bitkin 144, rzadkie 15 kopiejek 1917, Petersburg, Kazakow 525, Bitkin 144, rzadkie
1177 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
15 kopiejek 1917, Petersburg, Kazakow 525, Bitkin 144, rzadkie
200 zł
190 zł
10 kopiejek 1917, Petersburg, Kazakow 526, Bitkin 170, rzadkie 10 kopiejek 1917, Petersburg, Kazakow 526, Bitkin 170, rzadkie
1178 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
10 kopiejek 1917, Petersburg, Kazakow 526, Bitkin 170, rzadkie
250 zł
300 zł
kolekcja 17 srebrnych monet 5 kopiejkowych od 1897 do 1915 roku
1179 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
I/III
125 zł
360 zł