Aukcja nr 33
USD/PLN: 3.290 | EUR/PLN: 3.860 | data: 03-12-2005
1159 | ROSJA / Paweł I 1796-1801 rubel 1798, Petersburg, litery C M - M Å, Bitkin 32, wada blachy, ale ładnie zachowany egzemplarz, patyna |
II+ EF+ |
2 000 zł 1 600 zł
1160 | ROSJA / Paweł I 1796-1801 połtina 1801, Petersburg, litery C M - A ą, Bitkin 62 R, rzadki rocznik, minimalne uderzenie na rancie |
3 000 zł 4 000 zł
1161 | ROSJA / Paweł I 1796-1801 półpołtinnik 1799, Petersburg, litery C M - M Å, Bitkin 71 małe uszkodzenie na awersie |
III VF |
400 zł 500 zł
1162 | ROSJA / Paweł I 1796-1801 2 kopiejki 1801 EM, Jekaterinburg, Bitkin 118, patyna |
III+/II- VF+/EF- |
150 zł |