Aukcja nr 33
USD/PLN: 3.290 | EUR/PLN: 3.860 | data: 03-12-2005
1059 | POLSKA Powstanie Listopadowe, broszka pamiątkowa w kształcie kartusza z herbami Polski i Litwy umieszczona na tle skrzyżowanej lancy, kosy i proporczyka. Srebro, punca wytwó.. |
600 zł 2 300 zł
1060 | POLSKA odznaka pamiątkowa IV Lwowskiej Drużyny Skautów (Lwowskiej Czwórki), mosiądz złocony, 33 x 24 mm, emalia biała, na nakrętce E. M. UNGER / LWÓW |
150 zł 380 zł
1061 | POLSKA Medal 3-go Maja 1925, numer 1636, srebro, 33 mm, brak wstążki, ładna patyna |
II+ EF+ |
300 zł 240 zł
1062 | POLSKA odznaka Sądy Rzeczpospolitej Polskiej, biały metal złocony i srebrzony, 73 x 65 mm, emalia czerwona, minimalnie uszkodzona, na nakrętce S. LIPCZYŃSKI / WARSZAWA, szar.. |
I UNC |
1 250 zł 1 000 zł
1063 | POLSKA odznaka pamiątkowa X Olimpiady 1932 Z. N. P. (Związku Narodowego Polskiego) w USA, (obecnie Polish National Association), złoto, punca 14 K (585), 4.98 g |
I UNC |
900 zł |