Aukcja nr 33

USD/PLN: 3.290 | EUR/PLN: 3.860 | data: 03-12-2005
Jesteś w: A33  ORDERY I ODZNAKI  POLSKA
Powstanie Listopadowe, broszka pamiątkowa w kształcie kartusza z herbami Polski i Litwy umieszczon..
1059 POLSKA
Powstanie Listopadowe, broszka pamiątkowa w kształcie kartusza z herbami Polski i Litwy umieszczona na tle skrzyżowanej lancy, kosy i proporczyka. Srebro, punca wytwó..
600 zł
2 300 zł
odznaka pamiątkowa IV Lwowskiej Drużyny Skautów (Lwowskiej Czwórki), mosiądz złocony, 33 x 24 mm, ..
1060 POLSKA
odznaka pamiątkowa IV Lwowskiej Drużyny Skautów (Lwowskiej Czwórki), mosiądz złocony, 33 x 24 mm, emalia biała, na nakrętce E. M. UNGER / LWÓW
150 zł
380 zł
Medal 3-go Maja 1925, numer 1636, srebro, 33 mm, brak wstążki, ładna patyna Medal 3-go Maja 1925, numer 1636, srebro, 33 mm, brak wstążki, ładna patyna
1061 POLSKA
Medal 3-go Maja 1925, numer 1636, srebro, 33 mm, brak wstążki, ładna patyna
300 zł
240 zł
odznaka Sądy Rzeczpospolitej Polskiej, biały metal złocony i srebrzony, 73 x 65 mm, emalia czerwon..
1062 POLSKA
odznaka Sądy Rzeczpospolitej Polskiej, biały metal złocony i srebrzony, 73 x 65 mm, emalia czerwona, minimalnie uszkodzona, na nakrętce S. LIPCZYŃSKI / WARSZAWA, szar..
1 250 zł
1 000 zł
odznaka pamiątkowa X Olimpiady 1932 Z. N. P. (Związku Narodowego Polskiego) w USA, (obecnie Polish.. odznaka pamiątkowa X Olimpiady 1932 Z. N. P. (Związku Narodowego Polskiego) w USA, (obecnie Polish..
1063 POLSKA
odznaka pamiątkowa X Olimpiady 1932 Z. N. P. (Związku Narodowego Polskiego) w USA, (obecnie Polish National Association), złoto, punca 14 K (585), 4.98 g
900 zł