Aukcja nr 33
USD/PLN: 3.290 | EUR/PLN: 3.860 | data: 03-12-2005
1053 | ROSJA wzniesienie pomnika Mikołaja I- medal autorstwa Brusnicyna 1859 r., Aw: Popiersie cara w mundurze gwardii konnej i napis w otoku, Rw: Pomnik cara na koniu galopującym.. |
II- EF- |
1 600 zł | |
1054 | ROSJA medal nagrodowy z lat 1855-1881 autorstwa W. Nikona, Aw: Popiersie Marii Aleksandrowny, żony Aleksandra II w prawo i napis w otoku, Rw: Stojąca postać kobieca z kagan.. |
II- EF- |
4 000 zł 6 200 zł
1055 | ROSJA medal nagrodowy :\Dla najlepszej uczennicy żeńskich gimnazjów, Aw: Portret carowej Marii Fiodorowny w ruskim stroju ludowym w prawo i napis. Rw: W wieńcu z liści i ow.. |
350 zł | |
1056 | ROSJA zaślubiny cara Mikołaja II z księżniczką heską- medal sygn. AB, 1894 r., Popiersia pary carskiej w lewo i napis w otoku, Rw: Scena zaślubin w cerkwi Pałacu Zimowego: .. |
II- EF- |
2 000 zł 3 100 zł
1057 | ROSJA nagrodowy medal rolniczy, Aw: Popiersia Mikołaja II i Aleksandra III w lewo i napis, Rw: W wieńcu z owoców i liści napis poziomy, Smirnow 1339, brąz 66 mm |
500 zł 650 zł