Aukcja nr 33

USD/PLN: 3.290 | EUR/PLN: 3.860 | data: 03-12-2005
Jesteś w: A33  MEDALE  ROSJA
wzniesienie pomnika Mikołaja I- medal autorstwa Brusnicyna 1859 r., Aw: Popiersie cara w mundurze .. wzniesienie pomnika Mikołaja I- medal autorstwa Brusnicyna 1859 r., Aw: Popiersie cara w mundurze ..
1053 ROSJA
wzniesienie pomnika Mikołaja I- medal autorstwa Brusnicyna 1859 r., Aw: Popiersie cara w mundurze gwardii konnej i napis w otoku, Rw: Pomnik cara na koniu galopującym..
1 600 zł
medal nagrodowy z lat 1855-1881 autorstwa W. Nikona, Aw: Popiersie Marii Aleksandrowny, żony Aleks.. medal nagrodowy z lat 1855-1881 autorstwa W. Nikona, Aw: Popiersie Marii Aleksandrowny, żony Aleks..
1054 ROSJA
medal nagrodowy z lat 1855-1881 autorstwa W. Nikona, Aw: Popiersie Marii Aleksandrowny, żony Aleksandra II w prawo i napis w otoku, Rw: Stojąca postać kobieca z kagan..
4 000 zł
6 200 zł
medal nagrodowy :\Dla najlepszej uczennicy żeńskich gimnazjów, Aw: Portret carowej Marii Fiodorown.. medal nagrodowy :\Dla najlepszej uczennicy żeńskich gimnazjów, Aw: Portret carowej Marii Fiodorown..
1055 ROSJA
medal nagrodowy :\Dla najlepszej uczennicy żeńskich gimnazjów, Aw: Portret carowej Marii Fiodorowny w ruskim stroju ludowym w prawo i napis. Rw: W wieńcu z liści i ow..
350 zł
zaślubiny cara Mikołaja II z księżniczką heską- medal sygn. AB, 1894 r., Popiersia pary carskiej w.. zaślubiny cara Mikołaja II z księżniczką heską- medal sygn. AB, 1894 r., Popiersia pary carskiej w..
1056 ROSJA
zaślubiny cara Mikołaja II z księżniczką heską- medal sygn. AB, 1894 r., Popiersia pary carskiej w lewo i napis w otoku, Rw: Scena zaślubin w cerkwi Pałacu Zimowego: ..
2 000 zł
3 100 zł
nagrodowy medal rolniczy, Aw: Popiersia Mikołaja II i Aleksandra III w lewo i napis, Rw: W wieńcu .. nagrodowy medal rolniczy, Aw: Popiersia Mikołaja II i Aleksandra III w lewo i napis, Rw: W wieńcu ..
1057 ROSJA
nagrodowy medal rolniczy, Aw: Popiersia Mikołaja II i Aleksandra III w lewo i napis, Rw: W wieńcu z owoców i liści napis poziomy, Smirnow 1339, brąz 66 mm
500 zł
650 zł