Aukcja 33 / 1049

USD/PLN: 3.290 | EUR/PLN: 3.860 | data: 03-12-2005
Jesteś w: A33  MEDALE  POLSKA

odsłonięcie pomnika księcia Józefa Poniatowskiego na pl. Saskim w Warszawie- medal autorstwa Stanisława Ostrowskiego 1923 r., Aw: Książę w stroju rzymskim na koniu w lewo, napis i data 3/V/1923, Rw: Popiersie marszałka Polski i Francji F. Focha w lewo, niżej skrzyżowane buławy i napis w otoku, Strzałk. 507 R, srebro 50 mm, 58.38 g, punca na rancie, patyna

Numer: 1049
Opis: POLSKA. odsłonięcie pomnika księcia Józefa Poniatowskiego na pl. Saskim w Warszawie- medal autorstwa Stanisława Ostrowskiego 1923 r., Aw: Książę w stroju rzymskim na koniu w lewo, napis i data 3/V/1923, Rw: Popiersie marszałka Polski i Francji F. Focha w lewo, niżej skrzyżowane buławy i napis w otoku, Strzałk. 507 R, srebro 50 mm, 58.38 g, punca na rancie, patyna
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 03-12-2005
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Ilość odsłon: 847