Aukcja 33 / 1034

USD/PLN: 3.290 | EUR/PLN: 3.860 | data: 03-12-2005
Jesteś w: A33  MEDALE  POLSKA

medal 50-lecie Powstania Listopadowego- medal autorstwa W. A. Malinowskiego 1880 r., Aw: Stojąca Polonia w kolczudze, z mieczem i sztandarem, napis w otoku USQUE AD FINEM, Rw: W wieńcu napis poziomy POLSKA BOHATEROM POWSTANIA.... H-Cz.8043, brąz 64 mm, patyna

Numer: 1034
Opis: POLSKA. medal 50-lecie Powstania Listopadowego- medal autorstwa W. A. Malinowskiego 1880 r., Aw: Stojąca Polonia w kolczudze, z mieczem i sztandarem, napis w otoku USQUE AD FINEM, Rw: W wieńcu napis poziomy POLSKA BOHATEROM POWSTANIA.... H-Cz.8043, brąz 64 mm, patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 03-12-2005
Cena szacunkowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 640 zł
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Ilość odsłon: 787