Aukcja nr 30

USD/PLN: 3.760 | EUR/PLN: 4.600 | data: 29-05-2004
szeląg, Toruń, Aw: Podwójny krzyż w tarczy i napis ...MIRV D GR POLONIE, Rw: Orzeł ziem pruskich w.. szeląg, Toruń, Aw: Podwójny krzyż w tarczy i napis ...MIRV D GR POLONIE, Rw: Orzeł ziem pruskich w..
105 POLSKA / Kazimierz Jagiellończyk 1447-1492
szeląg, Toruń, Aw: Podwójny krzyż w tarczy i napis ...MIRV D GR POLONIE, Rw: Orzeł ziem pruskich w tarczy i napis MON..RVNENSI, Gum.456, 1.09 g
125 zł
110 zł
brakteat, Toruń; W obwódce perłowej podwójny krzyż, Gum.457, 0.09 g, lekko wyszczerbiony, patyna
106 POLSKA / Kazimierz Jagiellończyk 1447-1492
125 zł
130 zł
brakteat, Elbląg; Herb w tarczy, Gum.465, 0.20 g, ciemna patyna
107 POLSKA / Kazimierz Jagiellończyk 1447-1492
125 zł
130 zł