Aukcja nr 29
USD/PLN: 3.800 | EUR/PLN: 4.600 | data: 06-12-2003
Jesteś w:
A29
| Zdjęcie | Numer | Opis | Stan | Cena szacunkowa |
| 580 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1777, Warszawa, Plage 395, Dav. 1619 |
III- VF- |
800 zł 700 zł
| 581 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1784, Warszawa, Plage 405, Dav. 1620, moneta naprawiana |
III- VF- |
750 zł 720 zł
| 582 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1788, Warszawa, Plage 408, Dav. 1621 |
1 000 zł 1 050 zł
| 583 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1788, Warszawa, Plage 408, ale nieco inny układ wieńca wokół tarczy herbowej, Dav. 1621 |
1 000 zł 800 zł
| 584 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar historyczny targowicki 1793, Warszawa, Plage 410, Dav. 1622, ładnie zachowany |
6 500 zł 7 100 zł
| 585 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar historyczny targowicki 1793, Warszawa, Plage 410, Dav. 1622, ślad po zawieszce, rewers złocony |
III VF |
3 300 zł 2 640 zł
| 586 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1794, Warszawa, Plage 373, Dav. 1623, wada blachy |
III VF |
650 zł | |
| 587 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1795, Warszawa, Plage 374, Dav. 1623 |
750 zł 1 250 zł
| 588 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1795, Warszawa, Plage 374, Dav. 1623 |
750 zł | |
| 589 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1795, Warszawa, Plage 374, Dav. 1623 |
III VF |
600 zł | |
| 590 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1776, Warszawa, Plage 361, nieznaczne uszkodzenie rantu, patyna |
III VF |
900 zł 820 zł
| 591 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1776, Warszawa, Plage 361 |
III VF |
800 zł 1 150 zł
| 592 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1777, Warszawa, Plage 362, pęknięty krążek |
III VF |
750 zł 600 zł
| 593 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1783, Warszawa, Plage 369, ślad po zawieszce |
III- VF- |
800 zł | |
| 594 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1784, Warszawa, Plage 370, dość ładny egzemplarz, ale na awersie niezbyt ładna punktowa patyna |
II- EF- |
1 000 zł 2 650 zł
| 595 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1784, Warszawa, Plage 370 |
III VF |
750 zł 820 zł
| 596 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1788, Warszawa, Plage 371 |
1 300 zł 1 600 zł
| 597 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1788, Warszawa, Plage 371 |
III VF |
650 zł 660 zł
| 598 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1788, Warszawa, Plage 371, patyna |
III VF |
600 zł 480 zł
| 599 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1766, Warszawa, Plage 309, patyna, ładnie zachowany egzemplarz |
650 zł 640 zł