Aukcja 29 / 1291

USD/PLN: 3.800 | EUR/PLN: 4.600 | data: 06-12-2003
Jesteś w: A29  LITERATURA

Mikocki kolekcja- Catalogue d’une grande et tr¯s belle Collection de Monnaies..par Leon Mikocki, 188 str., 5 tablic, Wiedeń 1850, oprawa półskórek z tłoczeniami, ładny egzemplarz

Numer: 1291
Opis: Mikocki kolekcja- Catalogue d’une grande et tr¯s belle Collection de Monnaies..par Leon Mikocki, 188 str., 5 tablic, Wiedeń 1850, oprawa półskórek z tłoczeniami, ładny egzemplarz
Stan: ,
Data sprzedaży: 06-12-2003
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 920 zł
Ilość odsłon: 1005