Aukcja 29 / 1095

USD/PLN: 3.800 | EUR/PLN: 4.600 | data: 06-12-2003
Jesteś w: A29  PLAKIETY

plakieta jednostronna- wyzwolenie Polski z niewoli zaborów 1914-1918 r.

Numer: 1095
Opis: plakieta jednostronna- wyzwolenie Polski z niewoli zaborów 1914-1918 r.; Personifikacja Polski w kajdanach przytulonej do piersi Chrystusa stojącego przy krzyżu, w tle Zamek Królewski w Warszawie i klasztor na Jasnej Górze, napis u dołu PAMIĄTKA Z JASNEJ GÓRY, na stronie odwrotnej fioletowe płótno i ozdobny wężyk ze sznurka, napis na kartce, cyna 118 x 84 mm, patyna, lekko zadrapana w tle, zdjęcie na stronie 117
Stan: II, Extremely Fine
Cena szacunkowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 320 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1254