Aukcja 29 / 1066

USD/PLN: 3.800 | EUR/PLN: 4.600 | data: 06-12-2003
Jesteś w: A29  MEDALE I PLAKIETY  POLSKA

kardynał Mieczysław Ledóchowski- medal sygn. Johnson, 1895 r., Aw: Popiersie na wprost, u dołu sygnatura, Rw: Napis poziomy w kilku wierszach i data, brąz 41 mm, patyna, na awersie i rewersie zadrapania

Numer: 1066
Opis: POLSKA. kardynał Mieczysław Ledóchowski- medal sygn. Johnson, 1895 r., Aw: Popiersie na wprost, u dołu sygnatura, Rw: Napis poziomy w kilku wierszach i data, brąz 41 mm, patyna, na awersie i rewersie zadrapania
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 829