Aukcja 29 / 1066
USD/PLN: 3.800 | EUR/PLN: 4.600 | data: 06-12-2003
kardynał Mieczysław Ledóchowski- medal sygn. Johnson, 1895 r., Aw: Popiersie na wprost, u dołu sygnatura, Rw: Napis poziomy w kilku wierszach i data, brąz 41 mm, patyna, na awersie i rewersie zadrapania
Numer: | 1066 |
Opis: | POLSKA. kardynał Mieczysław Ledóchowski- medal sygn. Johnson, 1895 r., Aw: Popiersie na wprost, u dołu sygnatura, Rw: Napis poziomy w kilku wierszach i data, brąz 41 mm, patyna, na awersie i rewersie zadrapania |
Stan: | II-, Nearly Extremely Fine |
Cena szacunkowa: | 500 zł |
Cena wywoławcza: | 400 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 931