Aukcja nr 27
USD/PLN: 3.970 | EUR/PLN: 3.940 | data: 30-11-2002
471 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 10 groszy miedzianych 1788, Warszawa, Plage 233 |
II- EF- |
125 zł 200 zł
472 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 10 groszy miedzianych 1792/3, Warszawa, Plage 239, z powodu przebitki data mylnie odczytywana jako 1795 |
III VF |
125 zł | |
473 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 10 groszy miedzianych 1793, Warszawa, Plage 239 |
150 zł 270 zł
474 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 grosz srebrny 1767, Warszawa, Plage 218, moneta z końca blachy |
II- EF- |
150 zł 210 zł
475 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 szóstak 1765, Gdańsk, Plage 504, rysa, ciemna patyna, rzadki |
250 zł 310 zł
476 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 trojak 1765, Toruń, Plage 513, drobna wada blachy, rzadka i ładnie zachowana moneta, patyna |
II- EF- |
500 zł 840 zł
477 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 trojak 1765, Toruń, Plage 514, rzadki, patyna |
III VF |
350 zł 340 zł
478 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 trojak 1765, Kraków, popiersie króla w zbroi, Plage 141, pomimo wady bicia na rewersie, ze względu na stan zachowania jest bardzo rzadka, ładna stara patyna |
I- UNC- |
1 500 zł | |
479 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 trojak 1765, Kraków, Plage 141, rzadki |
250 zł 720 zł
480 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 trojak 1782, Warszawa, Plage 184, rzadszy rocznik |
III VF |
125 zł 230 zł
481 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 trojak 1792, Warszawa, odmiana z literami MV, Plage 202, patyna |
II- EF- |
150 zł 180 zł
482 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 trojak 1792, Warszawa, odmiana z literami EB, Plage 201, patyna |
125 zł 210 zł
483 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 grosz 1767, Kraków, Plage 87, patyna |
125 zł 200 zł
484 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 grosz 1767, Warszawa, Plage 79, patyna |
125 zł 150 zł
485 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półgrosz 1767, Warszawa, Plage 12 |
II- EF- |
100 zł 150 zł
486 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półgrosz 1768, Kraków, Plage 13, patyna, wada blachy |
125 zł 100 zł
487 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 szeląg 1767, Warszawa, Plage 3 |
150 zł 210 zł
488 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 szeląg 1776, Warszawa, Plage 9, wada blachy, patyna, rzadki rocznik |
III VF |
125 zł 520 zł
489 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 ciężarek dukata 1791, Warszawa, Plage 480, rysy w tle |
III VF |
100 zł 160 zł