Aukcja nr 27

USD/PLN: 3.970 | EUR/PLN: 3.940 | data: 30-11-2002
Jesteś w: A27  MONETY OBCE  ROSJA  Elżbieta 1741-1761
1060 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
2 ruble 1756, Moskwa, Bitkin 40, Fr. 99, złoto, 3.22 g, patyna, ładny egzemplarz
2 000 zł
2 000 zł
1061 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
rubel 1757, Moskwa, Bitkin 43, Fr. 100, złoto, 1.56 g, patyna, ladnie zachowany
1 200 zł
1 700 zł
1062 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
połtina 1756, Moskwa, Bitkin 45, Fr. 101, złoto, 0.82 g, ładny egzemplarz
800 zł
860 zł
1063 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
połtina 1756, Moskwa, Bitkin 45 ale nieco inny rysunek, Fr. 101, złoto, 0.95 g, drobne uszkodzenie na rewersie ale ładny egzemplarz
600 zł
560 zł
1064 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
połtina 1756, Moskwa, Bitkin 45 ale nieco inny rysunek, Fr. 101, złoto, 0.72 g, uszkodzenie na rewersie
500 zł
400 zł
1065 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
rubel 1742, Petersburg, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 161, Uzdenikow 772, patyna
500 zł
400 zł
1066 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
500 zł
940 zł
1067 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
rubel 1742, Moskwa, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 67, Uzdenikow 773, patyna
400 zł
460 zł
1068 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
rubel 1745, Petersburg, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 168, Uzdenikow 795, ładny egzemplarz
700 zł
560 zł
1069 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
rubel 1746, Petersburg, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 169, Uzdenikow 802, ciemna patyna
250 zł
200 zł
1070 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
rubel 1747, Moskwa, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 78, Uzdenikow 808, patyna
250 zł
250 zł
1071 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
rubel 1751, Petersburg, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, litery I-M, napis wokoło, Bitkin 175, Uzdenikow 831, patyna
250 zł
200 zł
1072 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
rubel 1753, Petersburg, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 178, Uzdenikow 852, mała rysa na awersie
350 zł
720 zł
1073 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
połtina 1756, Petersburg, Bitkin 222, Uzdenikow 884, wada krążka, rzadka
1 000 zł
1 350 zł
1074 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
półpołtinnik 1754, Moskwa, Bitkin 127, Uzdenikow 869, patyna, rzadki
600 zł
1075 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
5 kopiejek 1755, Petersburg, Bitkin 231, Uzdenikow 880, rzadka i ładnie zachowana moneta
500 zł
400 zł
1076 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
zestaw monet 5 kopiejek 1758 (2 sztuki), 1759 (3 sztuki), 1760, 1761, 1762 i 2 kopiejki 1757, Moskwa oraz moneta Aleksandra I -2 kopiejki 1810 EM, razem 10 sztuk
II/III-
300 zł
300 zł
1077 Elżbieta 1741-1761 / Monety bite dla prowincji bałtyckich
48 kopiejek 1757, Moskwa, Bitkin 471, Uzdenikow 4229, drobne rysy w tle, patyna
700 zł
1 600 zł
1078 Elżbieta 1741-1761 / Monety bite dla prowincji bałtyckich
48 kopiejek 1757, Moskwa, Bitkin 471, Uzdenikow 4229
III-
VF-
600 zł
620 zł
1079 Elżbieta 1741-1761 / Monety bite dla prowincji bałtyckich
24 kopiejki 1757, Moskwa, Bitkin 472, Uzdenikow 4230
400 zł
1 400 zł