Aukcja nr 27

USD/PLN: 3.970 | EUR/PLN: 3.940 | data: 30-11-2002
Jesteś w: A27  MONETY OBCE  ROSJA  Piotr II 1727-1730
rubel 1727, Moskwa, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Monogram w kształcie krzyża, napis wokoło, Bi.. rubel 1727, Moskwa, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Monogram w kształcie krzyża, napis wokoło, Bi..
1045 ROSJA / Piotr II 1727-1730
rubel 1727, Moskwa, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Monogram w kształcie krzyża, napis wokoło, Bitkin 8, Uzdenikow, 671
700 zł
820 zł
1046 ROSJA / Piotr II 1727-1730
rubel 1727, Moskwa, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Monogram w kształcie krzyża, napis wokoło, Bitkin 8, Uzdenikow 671
450 zł
640 zł
rubel 1727, Petersburg, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Monogram w kształcie krzyża, napis wokoło.. rubel 1727, Petersburg, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Monogram w kształcie krzyża, napis wokoło..
1047 ROSJA / Piotr II 1727-1730
rubel 1727, Petersburg, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Monogram w kształcie krzyża, napis wokoło, Bitkin 29, Uzdenikow 667, rysy w tle, źle rozwalcowana blacha, pat..
III-
VF-
400 zł
320 zł
rubel 1728, Moskwa, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Monogram w kształcie krzyża, napis wokoło, Bi.. rubel 1728, Moskwa, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Monogram w kształcie krzyża, napis wokoło, Bi..
1048 ROSJA / Piotr II 1727-1730
rubel 1728, Moskwa, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Monogram w kształcie krzyża, napis wokoło, Bitkin 19, Uzdenikow 685, uszkodzony krążek, ślad po uchu, ciemna patyna
IV+
F+
300 zł
kopiejka 1728, Moskwa, Bitkin 38, Brekke 8, rzadka i ładna kopiejka 1728, Moskwa, Bitkin 38, Brekke 8, rzadka i ładna
1049 ROSJA / Piotr II 1727-1730
kopiejka 1728, Moskwa, Bitkin 38, Brekke 8, rzadka i ładna
350 zł
370 zł