Aukcja nr 27

USD/PLN: 3.970 | EUR/PLN: 3.940 | data: 30-11-2002
Jesteś w: A27  MONETY OBCE  ROSJA
rubel 1738, Petersburg, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 87, .. rubel 1738, Petersburg, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 87, ..
1053 ROSJA / Anna 1730-1740
rubel 1738, Petersburg, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 87, Uzdenikow 734
250 zł
410 zł
rubel 1739, Moskwa, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 72, Uzde.. rubel 1739, Moskwa, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 72, Uzde..
1054 ROSJA / Anna 1730-1740
rubel 1739, Moskwa, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 72, Uzdenikow 742, patyna
300 zł
450 zł
rubel 1740, Moskwa, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 73, Uzde.. rubel 1740, Moskwa, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 73, Uzde..
1055 ROSJA / Anna 1730-1740
rubel 1740, Moskwa, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 73, Uzdenikow 750
600 zł
480 zł
1056 ROSJA / Anna 1730-1740
300 zł
270 zł
połtina 1732, Moskwa, Bitkin 45, Uzdenikow 704, rzadka połtina 1732, Moskwa, Bitkin 45, Uzdenikow 704, rzadka
1057 ROSJA / Anna 1730-1740
połtina 1732, Moskwa, Bitkin 45, Uzdenikow 704, rzadka
800 zł
760 zł
połtina 1738, Moskwa, Bitkin 75, Uzdenikow 738, rzadka połtina 1738, Moskwa, Bitkin 75, Uzdenikow 738, rzadka
1058 ROSJA / Anna 1730-1740
połtina 1738, Moskwa, Bitkin 75, Uzdenikow 738, rzadka
600 zł
900 zł
1059 ROSJA / Anna 1730-1740
zestaw monet Anny -diengi 1731, 1734, 1735, 1737, 1738, 1739, Moskwa, połuszki 1730, 1731 i 1735, Moskwa, oraz Elżbiety -diengi 1748, 1749 i 1750, Moskwa, razem 12 sz..
II/III
EF/VF
200 zł
260 zł
2 ruble 1756, Moskwa, Bitkin 40, Fr. 99, złoto, 3.22 g, patyna, ładny egzemplarz 2 ruble 1756, Moskwa, Bitkin 40, Fr. 99, złoto, 3.22 g, patyna, ładny egzemplarz
1060 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
2 ruble 1756, Moskwa, Bitkin 40, Fr. 99, złoto, 3.22 g, patyna, ładny egzemplarz
2 000 zł
2 000 zł
rubel 1757, Moskwa, Bitkin 43, Fr. 100, złoto, 1.56 g, patyna, ladnie zachowany rubel 1757, Moskwa, Bitkin 43, Fr. 100, złoto, 1.56 g, patyna, ladnie zachowany
1061 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
rubel 1757, Moskwa, Bitkin 43, Fr. 100, złoto, 1.56 g, patyna, ladnie zachowany
1 200 zł
1 700 zł
połtina 1756, Moskwa, Bitkin 45, Fr. 101, złoto, 0.82 g, ładny egzemplarz połtina 1756, Moskwa, Bitkin 45, Fr. 101, złoto, 0.82 g, ładny egzemplarz
1062 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
połtina 1756, Moskwa, Bitkin 45, Fr. 101, złoto, 0.82 g, ładny egzemplarz
800 zł
860 zł
połtina 1756, Moskwa, Bitkin 45 ale nieco inny rysunek, Fr. 101, złoto, 0.95 g, drobne uszkodzenie.. połtina 1756, Moskwa, Bitkin 45 ale nieco inny rysunek, Fr. 101, złoto, 0.95 g, drobne uszkodzenie..
1063 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
połtina 1756, Moskwa, Bitkin 45 ale nieco inny rysunek, Fr. 101, złoto, 0.95 g, drobne uszkodzenie na rewersie ale ładny egzemplarz
600 zł
560 zł
połtina 1756, Moskwa, Bitkin 45 ale nieco inny rysunek, Fr. 101, złoto, 0.72 g, uszkodzenie na rew.. połtina 1756, Moskwa, Bitkin 45 ale nieco inny rysunek, Fr. 101, złoto, 0.72 g, uszkodzenie na rew..
1064 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
połtina 1756, Moskwa, Bitkin 45 ale nieco inny rysunek, Fr. 101, złoto, 0.72 g, uszkodzenie na rewersie
500 zł
400 zł
rubel 1742, Petersburg, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 161,.. rubel 1742, Petersburg, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 161,..
1065 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
rubel 1742, Petersburg, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 161, Uzdenikow 772, patyna
500 zł
400 zł
1066 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
500 zł
940 zł
rubel 1742, Moskwa, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 67, Uzde.. rubel 1742, Moskwa, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 67, Uzde..
1067 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
rubel 1742, Moskwa, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 67, Uzdenikow 773, patyna
400 zł
460 zł
rubel 1745, Petersburg, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 168,.. rubel 1745, Petersburg, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 168,..
1068 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
rubel 1745, Petersburg, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 168, Uzdenikow 795, ładny egzemplarz
700 zł
560 zł
rubel 1746, Petersburg, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 169,.. rubel 1746, Petersburg, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 169,..
1069 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
rubel 1746, Petersburg, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 169, Uzdenikow 802, ciemna patyna
250 zł
200 zł
rubel 1747, Moskwa, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 78, Uzde.. rubel 1747, Moskwa, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 78, Uzde..
1070 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
rubel 1747, Moskwa, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 78, Uzdenikow 808, patyna
250 zł
250 zł
rubel 1751, Petersburg, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, litery I-M, napis wokoło,.. rubel 1751, Petersburg, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, litery I-M, napis wokoło,..
1071 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
rubel 1751, Petersburg, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, litery I-M, napis wokoło, Bitkin 175, Uzdenikow 831, patyna
250 zł
200 zł
rubel 1753, Petersburg, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 178,.. rubel 1753, Petersburg, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 178,..
1072 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
rubel 1753, Petersburg, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Orzeł dwugłowy, napis wokoło, Bitkin 178, Uzdenikow 852, mała rysa na awersie
350 zł
720 zł