Aukcja nr 27

USD/PLN: 3.970 | EUR/PLN: 3.940 | data: 30-11-2002
Jesteś w: A27  ODZNACZENIA I ODZNAKI  ROSJA
957 ROSJA
Krzyż Virtuti Militari IV klasa za stłumienie Powstania Listopadowego, krzyż z miedzi złocony grubą złotą folią, w środku srebrny Orzeł polski, emalia czarna, 30 x 30..
4 000 zł
3 200 zł
958 ROSJA
medal nagrodowy za stłumienie powstanie na Węgrzech i w Siedmiogrodzie w 1849 roku, srebro, 29 mm, Peters s. 122, rzadki i ciekawy medal z okresu Wiosny Ludów, zdjęci..
100 zł
140 zł
959 ROSJA
medal nagrodowy 1859 Za Podbój Czeczenii i Dagestanu, srebro, 28 mm, Czepurnow 597
300 zł
370 zł
960 ROSJA
medal nagrodowy Za Podbój Zachodniego Kaukazu 1859-1864, sygnowany, srebro, 28 mm, Czepurnow 654
150 zł
450 zł
961 ROSJA
medal Za Prace Nad Reformą Ziemską w Królestwie Polskim, sygnowany P H K (Mikołaj Kozin), złoto, 26.34 g, 28 mm, wykonano 100 sztuk, Czepurnow 674, bardzo rzadki
6 000 zł
20 000 zł
962 ROSJA
medal Na Uwłaszczenie Chłopów w Królestwie Polskim w 1864, sygnowany, cyna, 37 mm, H-Cz. 6757, Czepurnow 676
100 zł
160 zł
963 ROSJA
zestaw medali: 1. medal dla upamiętnienia panowania Aleksandra III 1881-1894, srebro, 28 mm, Czepurnow 911, 2. medal na pamiątkę wojny rosyjsko-japońskiej 1904-1905, ..
II/III+
100 zł
170 zł
964 ROSJA
zestaw medali: 1. medal dla upamiętnienia panowania Aleksandra III 1881-1894, srebro, 28 mm, Czepurnow 911, medal na pamiątkę 100-lecia Wojny Ojczyźnianej 1812-1912, ..
125 zł
190 zł
965 ROSJA
medal Za Pierwszy Powszechny Spis 1897, ciemny brąz, 29 mm, Czepurnow 926
100 zł