Aukcja nr 27

USD/PLN: 3.970 | EUR/PLN: 3.940 | data: 30-11-2002
Jesteś w: A27  ODZNACZENIA I ODZNAKI  POLSKA
dystynktorium kanonicze kapituły lwowskiej katedry łacińskiej pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświęt.. dystynktorium kanonicze kapituły lwowskiej katedry łacińskiej pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświęt..
939 POLSKA
dystynktorium kanonicze kapituły lwowskiej katedry łacińskiej pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny -ok 1776 roku, trzyczęściowe, brąz złocony, emalia ..
6 000 zł
Krzyż Walecznych 1920 (bez daty), numer 2806, ciemny brąz, 44 x 44 mm, wstążka ze szpilą (zawieszk.. Krzyż Walecznych 1920 (bez daty), numer 2806, ciemny brąz, 44 x 44 mm, wstążka ze szpilą (zawieszk..
940 POLSKA
Krzyż Walecznych 1920 (bez daty), numer 2806, ciemny brąz, 44 x 44 mm, wstążka ze szpilą (zawieszką). Krogulec typ 2 (gładka tarcza z Orłem), Stela 20.14, rzadki
350 zł
560 zł
medal 3 MAJA 1925 numer 3283, srebro, 30 mm, brak wstążki, patyna medal 3 MAJA 1925 numer 3283, srebro, 30 mm, brak wstążki, patyna
941 POLSKA
medal 3 MAJA 1925 numer 3283, srebro, 30 mm, brak wstążki, patyna
150 zł
280 zł
medal Za Długoletnią Służbę (XX Lat), srebro, punca na rancie, 35 mm, brak wstążki medal Za Długoletnią Służbę (XX Lat), srebro, punca na rancie, 35 mm, brak wstążki
942 POLSKA
medal Za Długoletnią Służbę (XX Lat), srebro, punca na rancie, 35 mm, brak wstążki
50 zł
medal Prezydium Rady Narodowej Księstwa Cieszyńskiego \Za Obronę Śląska 1919, za wojnę z Czechami ..
943 POLSKA
medal Prezydium Rady Narodowej Księstwa Cieszyńskiego \Za Obronę Śląska 1919, za wojnę z Czechami w 1919 roku
200 zł
160 zł
Odznaka honorowa \Orlęta 1919, za wojnę z Ukrainą 1918/1919
944 POLSKA
125 zł
130 zł
Odznaka pamiątkowa \Gwiazda Przemyśla 1920, za wojnę z Ukrainą 1918/1919
945 POLSKA
200 zł
260 zł
medal W 10 Rocznicę Niepodległości Rzeczpospolitej Polskiej 1928 województwo nowogrodzkie, mosiądz.. medal W 10 Rocznicę Niepodległości Rzeczpospolitej Polskiej 1928 województwo nowogrodzkie, mosiądz..
946 POLSKA
medal W 10 Rocznicę Niepodległości Rzeczpospolitej Polskiej 1928 województwo nowogrodzkie, mosiądz, 30 mm, Strzałkowski 603 RR, uderzenie na rancie, rzadki
125 zł
150 zł
medal \Za Zajęcie Śląska Cieszyńskiego 1938, medal zatwierdzony przez Rząd Polski w 1938 roku dla .. medal \Za Zajęcie Śląska Cieszyńskiego 1938, medal zatwierdzony przez Rząd Polski w 1938 roku dla ..
947 POLSKA
medal \Za Zajęcie Śląska Cieszyńskiego 1938, medal zatwierdzony przez Rząd Polski w 1938 roku dla żołnierzy i cywilów biorących udział w zajęciu Zaolzia. W trudnej sy..
250 zł
oficerska odznaka pamiątkowa 6 Pułku Ułanów Kaniowskich, trzyczęściowa, 52 x 52 mm, biały metal, e..
948 POLSKA
oficerska odznaka pamiątkowa 6 Pułku Ułanów Kaniowskich, trzyczęściowa, 52 x 52 mm, biały metal, emalia niebieska i biała, nakrętka nr 183, W. GONTARCZYK, Wielecki/Si..
500 zł
580 zł
żołnierska odznaka pamiątkowa 1 Pułku Piechoty Legionów Józefa Piłsudskiego, na odwrocie numer 398..
949 POLSKA
żołnierska odznaka pamiątkowa 1 Pułku Piechoty Legionów Józefa Piłsudskiego, na odwrocie numer 3983, jednoczęściowa, tombak oksydowany, 32 x 32 mm, nakrętka ANTONI PE..
200 zł
310 zł
żołnierska odznaka pamiątkowa 35 Pułku Piechoty, na odwrocie numer 542, jednoczęściowa, tombak, 47..
950 POLSKA
żołnierska odznaka pamiątkowa 35 Pułku Piechoty, na odwrocie numer 542, jednoczęściowa, tombak, 47 x 45 mm nakrętka JAN KNEDLER / WARSZAWA - NOWY ŚWIAT 45, Wielecki/S..
200 zł
420 zł
oficerska odznaka pamiątkowa 55 Poznańskiego Pułku Piechoty, dwuczęściowa, tombak srebrzony, biała..
951 POLSKA
oficerska odznaka pamiątkowa 55 Poznańskiego Pułku Piechoty, dwuczęściowa, tombak srebrzony, biała emalia zachowany łańcuszek, 41 x 41 mm, nakrętka J.KNEDLER WARSZAWA..
400 zł
580 zł
oficerska odznaka pamiątkowa 1 Pułku Strzelców Podhalańskich, trzyczęściowa, 41 x 41 mm, srebro, p..
952 POLSKA
oficerska odznaka pamiątkowa 1 Pułku Strzelców Podhalańskich, trzyczęściowa, 41 x 41 mm, srebro, punce na odznace i na nakrętce, A.BATKO / N. SĄCZ, Wielecki/Sieradzki..
750 zł
920 zł
oficerska odznaka pamiątkowa 5 Pułku Strzelców Podhalańskich, jednoczęściowa, tombak oksydowany, b..
953 POLSKA
oficerska odznaka pamiątkowa 5 Pułku Strzelców Podhalańskich, jednoczęściowa, tombak oksydowany, biała emalia, 40 x 40 mm, Wielecki/Sieradzki ss 143, 144, rzadka
250 zł
200 zł
żołnierska odznaka pamiątkowa Sztabu Generalnego, dwuczęściowa, tombak srebrzony, 45 x 40 mm, nakr..
954 POLSKA
żołnierska odznaka pamiątkowa Sztabu Generalnego, dwuczęściowa, tombak srebrzony, 45 x 40 mm, nakrętka W.GONTARCZYK / WARSZAWA UL. MIODOWA No 19
350 zł
460 zł
odznaka pamiątkowa X Olimpiady 1932 Z.N.P. (Związku Narodowego Polskiego w USA obecnie Polish Nati.. odznaka pamiątkowa X Olimpiady 1932 Z.N.P. (Związku Narodowego Polskiego w USA obecnie Polish Nati..
955 POLSKA
odznaka pamiątkowa X Olimpiady 1932 Z.N.P. (Związku Narodowego Polskiego w USA obecnie Polish National Association), złoto, próba 14 K (585), bardzo rzadka
1 500 zł
Order Odrodzenia Polski 1944, Krzyż Komandorski z Gwiazdą, (II klasa), tombak srebrzony, emalia bi..
956 POLSKA
Order Odrodzenia Polski 1944, Krzyż Komandorski z Gwiazdą, (II klasa), tombak srebrzony, emalia biała, czerwona i niebieska, wstążka, oryginalne pudełko, emalia na do..
250 zł
310 zł