Aukcja nr 27
USD/PLN: 3.970 | EUR/PLN: 3.940 | data: 30-11-2002
957 | ROSJA Krzyż Virtuti Militari IV klasa za stłumienie Powstania Listopadowego, krzyż z miedzi złocony grubą złotą folią, w środku srebrny Orzeł polski, emalia czarna, 30 x 30.. |
4 000 zł 3 200 zł
958 | ROSJA medal nagrodowy za stłumienie powstanie na Węgrzech i w Siedmiogrodzie w 1849 roku, srebro, 29 mm, Peters s. 122, rzadki i ciekawy medal z okresu Wiosny Ludów, zdjęci.. |
II- EF- |
100 zł 140 zł
959 | ROSJA medal nagrodowy 1859 Za Podbój Czeczenii i Dagestanu, srebro, 28 mm, Czepurnow 597 |
300 zł 370 zł
960 | ROSJA medal nagrodowy Za Podbój Zachodniego Kaukazu 1859-1864, sygnowany, srebro, 28 mm, Czepurnow 654 |
II+ EF+ |
150 zł 450 zł
961 | ROSJA medal Za Prace Nad Reformą Ziemską w Królestwie Polskim, sygnowany P H K (Mikołaj Kozin), złoto, 26.34 g, 28 mm, wykonano 100 sztuk, Czepurnow 674, bardzo rzadki |
II- EF- |
6 000 zł 20 000 zł
962 | ROSJA medal Na Uwłaszczenie Chłopów w Królestwie Polskim w 1864, sygnowany, cyna, 37 mm, H-Cz. 6757, Czepurnow 676 |
100 zł 160 zł
963 | ROSJA zestaw medali: 1. medal dla upamiętnienia panowania Aleksandra III 1881-1894, srebro, 28 mm, Czepurnow 911, 2. medal na pamiątkę wojny rosyjsko-japońskiej 1904-1905, .. |
II/III+ |
100 zł 170 zł
964 | ROSJA zestaw medali: 1. medal dla upamiętnienia panowania Aleksandra III 1881-1894, srebro, 28 mm, Czepurnow 911, medal na pamiątkę 100-lecia Wojny Ojczyźnianej 1812-1912, .. |
125 zł 190 zł
965 | ROSJA medal Za Pierwszy Powszechny Spis 1897, ciemny brąz, 29 mm, Czepurnow 926 |
II+ EF+ |
100 zł |