Aukcja 27 / 1048
USD/PLN: 3.970 | EUR/PLN: 3.940 | data: 30-11-2002
rubel 1728, Moskwa, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Monogram w kształcie krzyża, napis wokoło, Bitkin 19, Uzdenikow 685, uszkodzony krążek, ślad po uchu, ciemna patyna
Numer: | 1048 |
Opis: | ROSJA / Piotr II 1727-1730. rubel 1728, Moskwa, Aw: Popiersie, napis wokoło, Rw: Monogram w kształcie krzyża, napis wokoło, Bitkin 19, Uzdenikow 685, uszkodzony krążek, ślad po uchu, ciemna patyna |
Stan: | IV+, Choice Fine |
Cena szacunkowa: | 300 zł |
Cena wywoławcza: | 240 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1203