Aukcja nr 25

USD/PLN: 4.080 | EUR/PLN: 3.750 | data: 27-10-2001
Jesteś w: A25  MEDALE I PLAKIETY  NIEMCY
medal niesygnowany wybity z okazji zwycięstwa w bitwie pod Kasseldorf i pokoju w Dreźnie 1745 r., .. medal niesygnowany wybity z okazji zwycięstwa w bitwie pod Kasseldorf i pokoju w Dreźnie 1745 r., ..
787 NIEMCY
medal niesygnowany wybity z okazji zwycięstwa w bitwie pod Kasseldorf i pokoju w Dreźnie 1745 r., Aw: Bogini Zwycięstwa zatyka sztandar na polu bitwy, napis u góry DE..
400 zł
510 zł
medal z okazji hołdu Prus Południowych (ziem polskich po II rozbiorze) 1793 r., Aw: Popiersie Fryd.. medal z okazji hołdu Prus Południowych (ziem polskich po II rozbiorze) 1793 r., Aw: Popiersie Fryd..
788 NIEMCY
medal z okazji hołdu Prus Południowych (ziem polskich po II rozbiorze) 1793 r., Aw: Popiersie Fryderyka Wilhelma w prawo i napis w otoku, Rw: Lecący orzeł i napis u g..
150 zł
180 zł
medalik alegoryczny koniec XVIII w., Aw: Amorek z tabliczką z sercem i napis w otoku ICH HALTES MI.. medalik alegoryczny koniec XVIII w., Aw: Amorek z tabliczką z sercem i napis w otoku ICH HALTES MI..
789 NIEMCY
medalik alegoryczny koniec XVIII w., Aw: Amorek z tabliczką z sercem i napis w otoku ICH HALTES MIT EINEM, Rw: Amorek z sercem w dłoni, za nim czterogłowa hydra i na..
300 zł
240 zł
medal religijny sygn. Loos, Aw: Siedzący Bóg Ojciec z tablicą Dziesięciorga Przykazań i napis w ot.. medal religijny sygn. Loos, Aw: Siedzący Bóg Ojciec z tablicą Dziesięciorga Przykazań i napis w ot..
790 NIEMCY
medal religijny sygn. Loos, Aw: Siedzący Bóg Ojciec z tablicą Dziesięciorga Przykazań i napis w otoku DU SOLLST VATER UND MUTTER EHREN, Rw: Róg obfitości i napis AUF ..
200 zł
medal autorstwa Loosa wybity z okazji zawarcia pokoju w Paryżu 1814 r., Aw: Popiersie króla pruski.. medal autorstwa Loosa wybity z okazji zawarcia pokoju w Paryżu 1814 r., Aw: Popiersie króla pruski..
791 NIEMCY
medal autorstwa Loosa wybity z okazji zawarcia pokoju w Paryżu 1814 r., Aw: Popiersie króla pruskiego w prawo i napis w otoku, sygn. LOOS, Rw: Orzeł w wieńcem w dziob..
350 zł
medal alegoryczny sygn. Loos, Aw: Róża na postumencie, Rw: Napis poziomy IMMER BLUHE DEIN  GLUCK W.. medal alegoryczny sygn. Loos, Aw: Róża na postumencie, Rw: Napis poziomy IMMER BLUHE DEIN  GLUCK W..
792 NIEMCY
medal alegoryczny sygn. Loos, Aw: Róża na postumencie, Rw: Napis poziomy IMMER BLUHE DEIN GLUCK WIE DIESE NIE WELKENDE ROSE, srebro, 36 mm
300 zł