Aukcja nr 25

USD/PLN: 4.080 | EUR/PLN: 3.750 | data: 27-10-2001
Jesteś w: A25  MEDALE I PLAKIETY  POLSKA
718 POLSKA
medal zaślubinowy Władysława IV i Ludwiki Marii Gonzagi autorstwa Jana Höhna sen. wybity w 1646 r., Aw: Król i królowa siedzący na tle ozdobnego baldachimu, u góry dw..
40 000 zł
medal zaślubinowy autorstwa Jana Höhna sen., Aw: W wieńcu z dwóch gałązek całująca się para połącz.. medal zaślubinowy autorstwa Jana Höhna sen., Aw: W wieńcu z dwóch gałązek całująca się para połącz..
719 POLSKA
medal zaślubinowy autorstwa Jana Höhna sen., Aw: W wieńcu z dwóch gałązek całująca się para połączona łańcuchem, napis w otoku NUPSISTI ES BINUSTE BEET UNUS AMOR, Rw:..
400 zł
620 zł
Jan III Sobieski- medal niedatowany wybity na pamiątkę elekcji króla, Aw: Popiersie w zbroi antycz.. Jan III Sobieski- medal niedatowany wybity na pamiątkę elekcji króla, Aw: Popiersie w zbroi antycz..
720 POLSKA
Jan III Sobieski- medal niedatowany wybity na pamiątkę elekcji króla, Aw: Popiersie w zbroi antycznej w prawo i napis w otoku IOAN III D G REX POL.., Rw: Ukoronowany ..
6 000 zł
4 800 zł
medal autorstwa Jana Höhna jun., wybity z okazji koronacji pary królewskiej w 1676 r., Aw: W ozdob.. medal autorstwa Jana Höhna jun., wybity z okazji koronacji pary królewskiej w 1676 r., Aw: W ozdob..
721 POLSKA
medal autorstwa Jana Höhna jun., wybity z okazji koronacji pary królewskiej w 1676 r., Aw: W ozdobnym wieńcu popiersia Jana III i małżonki w prawo, na ramce sygn. I.H..
50 000 zł
722 POLSKA
medal autorstwa Jana Höhna jun., wybity z okazji koronacji pary królewskiej w 1676 r., j.w., H-Cz.2419, Racz.207, srebro, 47 mm, 33.99 g, patyna
4 000 zł
4 050 zł
medal autorstwa Jana Höhna jun., wybity z okazji zwycięstwa Jana III Sobieskiego w bitwie pod Wied.. medal autorstwa Jana Höhna jun., wybity z okazji zwycięstwa Jana III Sobieskiego w bitwie pod Wied..
723 POLSKA
medal autorstwa Jana Höhna jun., wybity z okazji zwycięstwa Jana III Sobieskiego w bitwie pod Wiedniem, Aw: Popiersie króla w zbroi antycznej i napis w otoku IOAN III..
4 500 zł
3 600 zł
Jan III Sobieski- medal autorstwa Jan Höhna jun. wybity w 1694 r., Aw: Popiersie Sobieskiego w wie.. Jan III Sobieski- medal autorstwa Jan Höhna jun. wybity w 1694 r., Aw: Popiersie Sobieskiego w wie..
724 POLSKA
Jan III Sobieski- medal autorstwa Jan Höhna jun. wybity w 1694 r., Aw: Popiersie Sobieskiego w wieńcu w prawo, napis z prawej IOAN III REX POLON, Rw: Widok oblężonego..
3 500 zł
3 650 zł
medal koronacyjny Augusta III autorstwa H. P. Groskurta wybity w 1734 r., Aw: Popiersie w zbroi i .. medal koronacyjny Augusta III autorstwa H. P. Groskurta wybity w 1734 r., Aw: Popiersie w zbroi i ..
725 POLSKA
medal koronacyjny Augusta III autorstwa H. P. Groskurta wybity w 1734 r., Aw: Popiersie w zbroi i peruce w prawo i napis w otoku, sygn. u dołu H. P. GROSKVRT, Rw: Sce..
I/II
UNC/EF
2 750 zł
3 550 zł
medal autorstwa T. Pingo wybity w Londynie z okazji koronacji Stanisława Augusta Poniatowskiego w .. medal autorstwa T. Pingo wybity w Londynie z okazji koronacji Stanisława Augusta Poniatowskiego w ..
726 POLSKA
medal autorstwa T. Pingo wybity w Londynie z okazji koronacji Stanisława Augusta Poniatowskiego w 1764 r., Aw: Popiersie króla w prawo na szyi sygn. T. PINGO F., Rw: ..
750 zł
600 zł
Stanisław Szczęsny Potocki-medal J. F. Holzhaeussera, 1786 r., Aw: Popiersie Potockiego w mundurze.. Stanisław Szczęsny Potocki-medal J. F. Holzhaeussera, 1786 r., Aw: Popiersie Potockiego w mundurze..
727 POLSKA
Stanisław Szczęsny Potocki-medal J. F. Holzhaeussera, 1786 r., Aw: Popiersie Potockiego w mundurze w pra- wo, na ramieniu sygn., Rw: Napis poziomy w szesnastu wiersza..
300 zł
330 zł
medalik z okazji inauguracji Sejmu Królestwa Kongresowego w 1818 r., Aw: Głowa Aleksandra I na skr.. medalik z okazji inauguracji Sejmu Królestwa Kongresowego w 1818 r., Aw: Głowa Aleksandra I na skr..
728 POLSKA
medalik z okazji inauguracji Sejmu Królestwa Kongresowego w 1818 r., Aw: Głowa Aleksandra I na skrzyd- łach orła w prawo i napis w otoku, Rw: Otwarta księga praw i na..
200 zł
160 zł
medal nagrodowy autorstwa Ksawerego Stuckharta, Aw: Popiersie Aleksandra I w prawo i napis w otoku.. medal nagrodowy autorstwa Ksawerego Stuckharta, Aw: Popiersie Aleksandra I w prawo i napis w otoku..
729 POLSKA
medal nagrodowy autorstwa Ksawerego Stuckharta, Aw: Popiersie Aleksandra I w prawo i napis w otoku, sygn. u dołu na obrzeżu. Rw: Trzy kobiety w strojach antycznych- p..
250 zł
410 zł
plakieta żeliwna z głową Aleksandra I, u dołu wklęsły napis: Fabryka Polska Samsonowska 1816, niec..
730 POLSKA
plakieta żeliwna z głową Aleksandra I, u dołu wklęsły napis: Fabryka Polska Samsonowska 1816, nieczytelny napis na podcięciu szyi, żeliwo 94x72 mm, patyna, rzadka
800 zł
Robert Fergusson- medal autorstwa Wł. Oleszczyńskiego 1832 r., Aw: Popiersie w lewo i napis w otok.. Robert Fergusson- medal autorstwa Wł. Oleszczyńskiego 1832 r., Aw: Popiersie w lewo i napis w otok..
731 POLSKA
Robert Fergusson- medal autorstwa Wł. Oleszczyńskiego 1832 r., Aw: Popiersie w lewo i napis w otoku NEC DEERUNT QUI, pod szyją WŁ. OLESZCZYŃSKI F., Rw: W wieńcu z liś..
400 zł
320 zł
medal trzech komisarzy miasta Krakowa 1833 r., Aw: Popiersia trzech komisarzy w prawo; wokół napis.. medal trzech komisarzy miasta Krakowa 1833 r., Aw: Popiersia trzech komisarzy w prawo; wokół napis..
732 POLSKA
medal trzech komisarzy miasta Krakowa 1833 r., Aw: Popiersia trzech komisarzy w prawo; wokół napis WILHELMO l BAR DE PFLVGL.., u dołu S.P.Q.C., Rw: Otwarta księga i n..
300 zł
520 zł
Joachim Lelewel- medal autorstwa Veyrata 1847 r., Aw: Popiersie w prawo i sygn. VEYRAT F., Rw: Nap.. Joachim Lelewel- medal autorstwa Veyrata 1847 r., Aw: Popiersie w prawo i sygn. VEYRAT F., Rw: Nap..
733 POLSKA
Joachim Lelewel- medal autorstwa Veyrata 1847 r., Aw: Popiersie w prawo i sygn. VEYRAT F., Rw: Napis poziomy w kilku wierszach LES NUMISMATES A LEUR ILLUSTRE MAITRE J..
200 zł
480 zł
Feliks Łubieński- medal autorstwa Minheymera 1848 r., Aw: Popiersie w lewo i sygn. u dołu, Rw: Nap.. Feliks Łubieński- medal autorstwa Minheymera 1848 r., Aw: Popiersie w lewo i sygn. u dołu, Rw: Nap..
734 POLSKA
Feliks Łubieński- medal autorstwa Minheymera 1848 r., Aw: Popiersie w lewo i sygn. u dołu, Rw: Napis pozio- my w wieńcu laurowo-dębowym: MINISTER SPRAWIEDLIWOŚCI DO R..
200 zł
160 zł
Józef de Köhler- medal autorstwa Harta wybity w 1854 r., Aw: Głowa w prawo, poniżej sygn., Rw: Pod.. Józef de Köhler- medal autorstwa Harta wybity w 1854 r., Aw: Głowa w prawo, poniżej sygn., Rw: Pod..
735 POLSKA
Józef de Köhler- medal autorstwa Harta wybity w 1854 r., Aw: Głowa w prawo, poniżej sygn., Rw: Pod herbem Köhlera napis poziomy w kilku wierszach: JÓZEFOWI DE KOHLER ..
200 zł
Leon Sapieha- medal autorstwa C. Radnitzkiego 1858 r., Aw: Popiersie w lewo i napis w otoku wewnęt.. Leon Sapieha- medal autorstwa C. Radnitzkiego 1858 r., Aw: Popiersie w lewo i napis w otoku wewnęt..
736 POLSKA
Leon Sapieha- medal autorstwa C. Radnitzkiego 1858 r., Aw: Popiersie w lewo i napis w otoku wewnętrznym; LEONOWI SAPIEŻE, w otoku zewnętrznym: PREZES: TOW: KREDYT:..,..
1 400 zł
1 600 zł
Tadeusz Rejtan- medal autorstwa Fryderyka Wilhelma Bulowa 1860 r., Aw: Popiersie Reytana trzy czwa.. Tadeusz Rejtan- medal autorstwa Fryderyka Wilhelma Bulowa 1860 r., Aw: Popiersie Reytana trzy czwa..
737 POLSKA
Tadeusz Rejtan- medal autorstwa Fryderyka Wilhelma Bulowa 1860 r., Aw: Popiersie Reytana trzy czwarte w prawo i napis wokół: TYLKO PO MOIM TRUPIE Z TĄD WYIDZIECIE.. u..
300 zł
400 zł