Aukcja 25 / 790

USD/PLN: 4.080 | EUR/PLN: 3.750 | data: 27-10-2001
Jesteś w: A25  MEDALE I PLAKIETY  NIEMCY

medal religijny sygn. Loos, Aw: Siedzący Bóg Ojciec z tablicą Dziesięciorga Przykazań i napis w otoku DU SOLLST VATER UND MUTTER EHREN, Rw: Róg obfitości i napis AUF DASS DIR’ S WOHL GEHE, srebro, 30 mm, patyna

Numer: 790
Opis: NIEMCY. medal religijny sygn. Loos, Aw: Siedzący Bóg Ojciec z tablicą Dziesięciorga Przykazań i napis w otoku DU SOLLST VATER UND MUTTER EHREN, Rw: Róg obfitości i napis AUF DASS DIR’ S WOHL GEHE, srebro, 30 mm, patyna
Stan: I, Uncirculated
Cena szacunkowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 160 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1320