Aukcja 25 / 791
USD/PLN: 4.080 | EUR/PLN: 3.750 | data: 27-10-2001
medal autorstwa Loosa wybity z okazji zawarcia pokoju w Paryżu 1814 r., Aw: Popiersie króla pruskiego w prawo i napis w otoku, sygn. LOOS, Rw: Orzeł w wieńcem w dziobie siedzący na symbolach rolnictwa, nauki i sztuki, napis w otoku, srebro, 37 mm, patyna
Numer: | 791 |
Opis: | NIEMCY. medal autorstwa Loosa wybity z okazji zawarcia pokoju w Paryżu 1814 r., Aw: Popiersie króla pruskiego w prawo i napis w otoku, sygn. LOOS, Rw: Orzeł w wieńcem w dziobie siedzący na symbolach rolnictwa, nauki i sztuki, napis w otoku, srebro, 37 mm, patyna |
Stan: | I-, About Uncirculated |
Cena szacunkowa: | 350 zł |
Cena wywoławcza: | 280 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1058