Aukcja nr 25

USD/PLN: 4.080 | EUR/PLN: 3.750 | data: 27-10-2001
Jesteś w: A25  MEDALE I PLAKIETY
ks. Antoni Fijałkowski metropolita warszawski- medal z okazji śmierci 1861 r., Aw: Popiersie w lew.. ks. Antoni Fijałkowski metropolita warszawski- medal z okazji śmierci 1861 r., Aw: Popiersie w lew..
738 POLSKA
ks. Antoni Fijałkowski metropolita warszawski- medal z okazji śmierci 1861 r., Aw: Popiersie w lewo i napis wokół, Rw: Ozdobny kartusz na tle oznak godności arcybisku..
150 zł
medal na uwłaszczenie chłopów w Królestwie Polskim 1864 r., Aw: Popiersie cara Aleksandra II w lew.. medal na uwłaszczenie chłopów w Królestwie Polskim 1864 r., Aw: Popiersie cara Aleksandra II w lew..
739 POLSKA
medal na uwłaszczenie chłopów w Królestwie Polskim 1864 r., Aw: Popiersie cara Aleksandra II w lewo i napis w otoku, sygn. KOZIN, Rw: Pod obrazem Matki Boskiej z Dzie..
250 zł
270 zł
medal na uwłaszczenie chłopów w Królestwie Polskim, j.w., H-Cz.6757, cyna, 37 mm, zawieszka medal na uwłaszczenie chłopów w Królestwie Polskim, j.w., H-Cz.6757, cyna, 37 mm, zawieszka
740 POLSKA
medal na uwłaszczenie chłopów w Królestwie Polskim, j.w., H-Cz.6757, cyna, 37 mm, zawieszka
100 zł
80 zł
medal za stłumienie Powstania Styczniowego 1864 r., Aw: Orzeł rosyjski, Rw: Napis w otoku i daty 1.. medal za stłumienie Powstania Styczniowego 1864 r., Aw: Orzeł rosyjski, Rw: Napis w otoku i daty 1..
741 POLSKA
medal za stłumienie Powstania Styczniowego 1864 r., Aw: Orzeł rosyjski, Rw: Napis w otoku i daty 1863-1864, brąz, 28 mm, zawieszka
100 zł
160 zł
Wystawa w Szamotułach- medal autorstwa C. Loosa 1868 r., Aw: Stojące postacie w strojach antycznyc.. Wystawa w Szamotułach- medal autorstwa C. Loosa 1868 r., Aw: Stojące postacie w strojach antycznyc..
742 POLSKA
Wystawa w Szamotułach- medal autorstwa C. Loosa 1868 r., Aw: Stojące postacie w strojach antycznych, w odcinku sygn. C. LOOS i narzędzia rolnicze, Rw: W wieńcu z płod..
200 zł
350 zł
Wystawa w Szamotułach- medal autorsta C. Loosa 1868 r., j.w., brąz, 34 mm, 22.34 g Wystawa w Szamotułach- medal autorsta C. Loosa 1868 r., j.w., brąz, 34 mm, 22.34 g
743 POLSKA
Wystawa w Szamotułach- medal autorsta C. Loosa 1868 r., j.w., brąz, 34 mm, 22.34 g
100 zł
350 zł
Włodzimierz Dzieduszycki- medal autorstwa C. Radnitzky’ego wybity z okazji Wystawy Rolniczej i Prz.. Włodzimierz Dzieduszycki- medal autorstwa C. Radnitzky’ego wybity z okazji Wystawy Rolniczej i Prz..
744 POLSKA
Włodzimierz Dzieduszycki- medal autorstwa C. Radnitzky’ego wybity z okazji Wystawy Rolniczej i Prze- mysłowej we Lwowie 1877 r., Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku..
500 zł
Józef Ignacy Kraszewski- medal autorstwa M. Bardulecka wybity w 1879 r., Aw: Głowa pisarza w prawo.. Józef Ignacy Kraszewski- medal autorstwa M. Bardulecka wybity w 1879 r., Aw: Głowa pisarza w prawo..
745 POLSKA
Józef Ignacy Kraszewski- medal autorstwa M. Bardulecka wybity w 1879 r., Aw: Głowa pisarza w prawo i napis dookoła, u dołu sygn., Rw: W wieńcu laurowym poziomy napis:..
125 zł
210 zł
Jan Długosz- medal wybity nakładem W. Głowackiego 1880 r., Aw: Popiersie w czepcu w prawo i napis .. Jan Długosz- medal wybity nakładem W. Głowackiego 1880 r., Aw: Popiersie w czepcu w prawo i napis ..
746 POLSKA
Jan Długosz- medal wybity nakładem W. Głowackiego 1880 r., Aw: Popiersie w czepcu w prawo i napis w otoku, u dołu W. GŁOWACKI, Rw: W wieńcu otwarta księga z napisem K..
100 zł
80 zł
III Zjazd Lekarzy i Przyrodników-medal autorstwa M. Kurnatowskiego, 1881 r., Aw: W potrójnej obwód.. III Zjazd Lekarzy i Przyrodników-medal autorstwa M. Kurnatowskiego, 1881 r., Aw: W potrójnej obwód..
747 POLSKA
III Zjazd Lekarzy i Przyrodników-medal autorstwa M. Kurnatowskiego, 1881 r., Aw: W potrójnej obwódce napis poziomy ZJAZD III.., Rw: Na tle promieni symbole sztuki lek..
125 zł
Alojzy Żółkowski-medal niesygnowany 1882 r., Aw: Popiersie na wprost i napis u góry, Rw: Napis w w.. Alojzy Żółkowski-medal niesygnowany 1882 r., Aw: Popiersie na wprost i napis u góry, Rw: Napis w w..
748 POLSKA
Alojzy Żółkowski-medal niesygnowany 1882 r., Aw: Popiersie na wprost i napis u góry, Rw: Napis w wień- cu; NA PAMIĄTKĘ PIĘĆDZIESIĘCIOLETNIEJ PRACY 1882 ROKU, H-Cz.814..
St. Lustrz.
150 zł
120 zł
Jan III Sobieski - medal autorstwa J.Tautenhayna z okazji 200-lecia Odsieczy Wiedeńskiej 1883 r., .. Jan III Sobieski - medal autorstwa J.Tautenhayna z okazji 200-lecia Odsieczy Wiedeńskiej 1883 r., ..
749 POLSKA
Jan III Sobieski - medal autorstwa J.Tautenhayna z okazji 200-lecia Odsieczy Wiedeńskiej 1883 r., Aw: Po- piersie króla w zbroi i koronie; napis w otoku, Rw: Napis w ..
250 zł
360 zł
Jan III Sobieski- medal bity nakładem W. Głowackiego z okazji 200-lecia Odsieczy Wiedeńskiej 1883 .. Jan III Sobieski- medal bity nakładem W. Głowackiego z okazji 200-lecia Odsieczy Wiedeńskiej 1883 ..
750 POLSKA
Jan III Sobieski- medal bity nakładem W. Głowackiego z okazji 200-lecia Odsieczy Wiedeńskiej 1883 r., Aw: Popiersie króla w wieńcu laurowym w prawo i napis w otoku, R..
150 zł
190 zł
księżna Jadwiga z Zamoyskich Sapieżyna- medal wybity nakładem w Głowackiego w Wiedniu i ofiarowany.. księżna Jadwiga z Zamoyskich Sapieżyna- medal wybity nakładem w Głowackiego w Wiedniu i ofiarowany..
751 POLSKA
księżna Jadwiga z Zamoyskich Sapieżyna- medal wybity nakładem w Głowackiego w Wiedniu i ofiarowany księżnej przez miasto Lwów 1886 r., Aw: Popiersie Jadwigi Sapieżyny..
500 zł
620 zł
Józef I. Kraszewski- medal autorstwa J. Schwerdnera wybity z okazji śmierci pisarza w 1887 r., Aw:.. Józef I. Kraszewski- medal autorstwa J. Schwerdnera wybity z okazji śmierci pisarza w 1887 r., Aw:..
752 POLSKA
Józef I. Kraszewski- medal autorstwa J. Schwerdnera wybity z okazji śmierci pisarza w 1887 r., Aw: Popiersie w lewo i napis w otoku, u dołu sygn., Rw: W wieńcu dębowo..
100 zł
Michał Nowodworski- medal pamiątkowy 1888 r., Aw: Popiersie w lewo i napis w otoku MICHAEL NOWO- D.. Michał Nowodworski- medal pamiątkowy 1888 r., Aw: Popiersie w lewo i napis w otoku MICHAEL NOWO- D..
753 POLSKA
Michał Nowodworski- medal pamiątkowy 1888 r., Aw: Popiersie w lewo i napis w otoku MICHAEL NOWO- DWORSKI S. T. CAN. VARSAV. MDCCCLIII- LXXXVIII, napis Ł 88 (Ignacy Ło..
300 zł
Jan Dekert- medaI autorstwa Lauera na 100-lecie Sejmu Czteroletniego 1891 r., Aw: Popiersie Dekert.. Jan Dekert- medaI autorstwa Lauera na 100-lecie Sejmu Czteroletniego 1891 r., Aw: Popiersie Dekert..
754 POLSKA
Jan Dekert- medaI autorstwa Lauera na 100-lecie Sejmu Czteroletniego 1891 r., Aw: Popiersie Dekerta na wprost i napis, u dołu W. R. 1791, Rw: Herb Rzeczypospolitej, n..
200 zł
310 zł
Leszek Dunin Borkowski- medal pamiątkowy wykonany w zakładzie G. Szapiry i syna we Lwowie w 1896 r.. Leszek Dunin Borkowski- medal pamiątkowy wykonany w zakładzie G. Szapiry i syna we Lwowie w 1896 r..
755 POLSKA
Leszek Dunin Borkowski- medal pamiątkowy wykonany w zakładzie G. Szapiry i syna we Lwowie w 1896 r., Aw: Popiersie na wprost i napis wokół LESZEK HRABIA DUNIN BORKOWS..
150 zł
160 zł
Konstanty Górski - medal autorstwa Piusa Welońskiego wykonany w zakładzie Gerlacha i Meissnera w W.. Konstanty Górski - medal autorstwa Piusa Welońskiego wykonany w zakładzie Gerlacha i Meissnera w W..
756 POLSKA
Konstanty Górski - medal autorstwa Piusa Welońskiego wykonany w zakładzie Gerlacha i Meissnera w War- szawie 1897 r., Aw: Popiersie w lewo, u dołu sygn., Rw: U góry n..
1 400 zł
1 500 zł
Cyprian Godebski- medal autorstwa Ignacego Łopieńskiego 1898 r., Aw: Popiersie w prawo, Rw: Pomnik.. Cyprian Godebski- medal autorstwa Ignacego Łopieńskiego 1898 r., Aw: Popiersie w prawo, Rw: Pomnik..
757 POLSKA
Cyprian Godebski- medal autorstwa Ignacego Łopieńskiego 1898 r., Aw: Popiersie w prawo, Rw: Pomnik Mickiewicza w Warszawie; napis poziomy CYPRYANOWI GODEBSKIEMU TWÓRC..
200 zł
420 zł