Aukcja nr 24
USD/PLN: 3.950 | EUR/PLN: 3.388 | data: 09-06-2001
523 | Zabór rosyjski 15 kopiejek = 1 złoty 1837/6, Petersburg, rzadka odmiana z przerobioną w stemplu datą, Plage 409 R |
300 zł 240 zł
524 | Zabór rosyjski 15 kopiejek = 1 złoty 1837, Petersburg, Plage 409 R1, bardzo rzadkie |
350 zł 490 zł
525 | Zabór rosyjski 15 kopiejek = 1 złoty 1837, Warszawa, Plage 408, ładna patyna |
150 zł 210 zł
526 | Zabór rosyjski 15 kopiejek = 1 złoty 1838, Warszawa, Plage 410, moneta wybita uszkodzonym stemplem |
III VF |
50 zł 55 zł
527 | Zabór rosyjski 15 kopiejek = 1 złoty 1839, Warszawa, Plage 412, bardzo ładny egzemplarz |
I UNC |
250 zł 620 zł
528 | Zabór rosyjski 15 kopiejek = 1 złoty 1839, Warszawa, Plage 412, patyna |
II- EF- |
80 zł 64 zł
529 | Zabór rosyjski 15 kopiejek = 1 złoty 1840, Petersburg, odmiana bez kreski ułamkowej, Plage 416, ładny egzemplarz ze starą patyną |
125 zł 220 zł