Aukcja nr 24

USD/PLN: 3.950 | EUR/PLN: 3.388 | data: 09-06-2001
Jesteś w: A24  POLSKA  Zabór rosyjski
15 kopiejek = 1 złoty 1837/6, Petersburg, rzadka odmiana z przerobioną w stemplu datą, Plage 409 R 15 kopiejek = 1 złoty 1837/6, Petersburg, rzadka odmiana z przerobioną w stemplu datą, Plage 409 R
523 Zabór rosyjski
15 kopiejek = 1 złoty 1837/6, Petersburg, rzadka odmiana z przerobioną w stemplu datą, Plage 409 R
300 zł
240 zł
15 kopiejek = 1 złoty 1837, Petersburg, Plage 409 R1, bardzo rzadkie 15 kopiejek = 1 złoty 1837, Petersburg, Plage 409 R1, bardzo rzadkie
524 Zabór rosyjski
15 kopiejek = 1 złoty 1837, Petersburg, Plage 409 R1, bardzo rzadkie
350 zł
490 zł
15 kopiejek = 1 złoty 1837, Warszawa, Plage 408, ładna patyna 15 kopiejek = 1 złoty 1837, Warszawa, Plage 408, ładna patyna
525 Zabór rosyjski
15 kopiejek = 1 złoty 1837, Warszawa, Plage 408, ładna patyna
150 zł
210 zł
526 Zabór rosyjski
15 kopiejek = 1 złoty 1838, Warszawa, Plage 410, moneta wybita uszkodzonym stemplem
50 zł
55 zł
15 kopiejek = 1 złoty 1839, Warszawa, Plage 412, bardzo ładny egzemplarz 15 kopiejek = 1 złoty 1839, Warszawa, Plage 412, bardzo ładny egzemplarz
527 Zabór rosyjski
15 kopiejek = 1 złoty 1839, Warszawa, Plage 412, bardzo ładny egzemplarz
250 zł
620 zł
15 kopiejek = 1 złoty 1839, Warszawa, Plage 412, patyna 15 kopiejek = 1 złoty 1839, Warszawa, Plage 412, patyna
528 Zabór rosyjski
15 kopiejek = 1 złoty 1839, Warszawa, Plage 412, patyna
80 zł
64 zł
15 kopiejek = 1 złoty 1840, Petersburg, odmiana bez kreski ułamkowej, Plage 416, ładny egzemplarz .. 15 kopiejek = 1 złoty 1840, Petersburg, odmiana bez kreski ułamkowej, Plage 416, ładny egzemplarz ..
529 Zabór rosyjski
15 kopiejek = 1 złoty 1840, Petersburg, odmiana bez kreski ułamkowej, Plage 416, ładny egzemplarz ze starą patyną
125 zł
220 zł