Aukcja nr 24

USD/PLN: 3.950 | EUR/PLN: 3.388 | data: 09-06-2001
Jesteś w: A24  POLSKA  Jan Kazimierz 1649-1668
trzy dukaty (donatywa) bez daty, Gdańsk, Aw: Popiersie króla, pod nim inicjały I H (Jana Hôhna -gd.. trzy dukaty (donatywa) bez daty, Gdańsk, Aw: Popiersie króla, pod nim inicjały I H (Jana Hôhna -gd..
317 Jan Kazimierz 1649-1668
trzy dukaty (donatywa) bez daty, Gdańsk, Aw: Popiersie króla, pod nim inicjały I H (Jana Hôhna -gdańskiego medaliera) i napis w otoku IOAN CASIM D G POLON & SUEC REX,..
III-
VF-
8 000 zł
7 000 zł
dukat 1658, Gdańsk, H-Cz. 2129 R, Fr. 24, złoto, 3.45 g, lekko gięty, stara patyna dukat 1658, Gdańsk, H-Cz. 2129 R, Fr. 24, złoto, 3.45 g, lekko gięty, stara patyna
318 Jan Kazimierz 1649-1668
dukat 1658, Gdańsk, H-Cz. 2129 R, Fr. 24, złoto, 3.45 g, lekko gięty, stara patyna
4 000 zł
3 850 zł
tymf 1663, Bydgoszcz, Kurp. 478 R1, Gum. 1769 tymf 1663, Bydgoszcz, Kurp. 478 R1, Gum. 1769
319 Jan Kazimierz 1649-1668
tymf 1663, Bydgoszcz, Kurp. 478 R1, Gum. 1769
100 zł
130 zł
tymf 1664, Bydgoszcz, nieopisany przez Kurpiewskiego omyłkowy napis POTORQ 3..., Gum. 1771 tymf 1664, Bydgoszcz, nieopisany przez Kurpiewskiego omyłkowy napis POTORQ 3..., Gum. 1771
320 Jan Kazimierz 1649-1668
tymf 1664, Bydgoszcz, nieopisany przez Kurpiewskiego omyłkowy napis POTORQ 3..., Gum. 1771
125 zł
100 zł
tymf 1665, Bydgoszcz, odmiana z datą po obu stronach, Kurp. 518 R2, Gum. 1773, rzadki tymf 1665, Bydgoszcz, odmiana z datą po obu stronach, Kurp. 518 R2, Gum. 1773, rzadki
321 Jan Kazimierz 1649-1668
tymf 1665, Bydgoszcz, odmiana z datą po obu stronach, Kurp. 518 R2, Gum. 1773, rzadki
200 zł
210 zł
tymf 1665, Bydgoszcz, Kurp. 514, Gum. 1773 tymf 1665, Bydgoszcz, Kurp. 514, Gum. 1773
322 Jan Kazimierz 1649-1668
tymf 1665, Bydgoszcz, Kurp. 514, Gum. 1773
100 zł
110 zł
ort 1651, Bydgoszcz, odmiana z cyframi 1-8 po bokach tarczy herbowej, Kurp. 314 R4, Gum. 1728, T. .. ort 1651, Bydgoszcz, odmiana z cyframi 1-8 po bokach tarczy herbowej, Kurp. 314 R4, Gum. 1728, T. ..
323 Jan Kazimierz 1649-1668
ort 1651, Bydgoszcz, odmiana z cyframi 1-8 po bokach tarczy herbowej, Kurp. 314 R4, Gum. 1728, T. 7, rzadki
1 000 zł
1 150 zł
ort 1651, Gdańsk, Kurp. 841 R1, Gum. 1906, lekko pęknięty krążek, ciekawe popiersie króla, patyna ort 1651, Gdańsk, Kurp. 841 R1, Gum. 1906, lekko pęknięty krążek, ciekawe popiersie króla, patyna
324 Jan Kazimierz 1649-1668
ort 1651, Gdańsk, Kurp. 841 R1, Gum. 1906, lekko pęknięty krążek, ciekawe popiersie króla, patyna
600 zł
480 zł
ort 1652, Wschowa, Kurp. 325, Gum. 1731 ort 1652, Wschowa, Kurp. 325, Gum. 1731
325 Jan Kazimierz 1649-1668
ort 1652, Wschowa, Kurp. 325, Gum. 1731
250 zł
310 zł
ort 1654, Poznań, Kurp. 350 R3, Gum. 1738, T. 4, rzadki, patyna ort 1654, Poznań, Kurp. 350 R3, Gum. 1738, T. 4, rzadki, patyna
326 Jan Kazimierz 1649-1668
ort 1654, Poznań, Kurp. 350 R3, Gum. 1738, T. 4, rzadki, patyna
400 zł
460 zł
ort 1655, Kraków, Kurp. 360, Gum. 1740, patyna ort 1655, Kraków, Kurp. 360, Gum. 1740, patyna
327 Jan Kazimierz 1649-1668
ort 1655, Kraków, Kurp. 360, Gum. 1740, patyna
200 zł
230 zł
ort 1655, Toruń, odmiana z literami HD-L po bokach herbu Torunia, Kurp. 1.000 R1, Gum. 1944, monet.. ort 1655, Toruń, odmiana z literami HD-L po bokach herbu Torunia, Kurp. 1.000 R1, Gum. 1944, monet..
328 Jan Kazimierz 1649-1668
ort 1655, Toruń, odmiana z literami HD-L po bokach herbu Torunia, Kurp. 1.000 R1, Gum. 1944, moneta wybita uszkodzonym stemplem, ładna stara patyna
400 zł
430 zł
ort 1655, Toruń, odmiana z literami HI-L po bokach herbu Torunia, Kurp. 995 R1, Gum. 1944, moneta .. ort 1655, Toruń, odmiana z literami HI-L po bokach herbu Torunia, Kurp. 995 R1, Gum. 1944, moneta ..
329 Jan Kazimierz 1649-1668
ort 1655, Toruń, odmiana z literami HI-L po bokach herbu Torunia, Kurp. 995 R1, Gum. 1944, moneta wybita zniszczonym stemplem, patyna
400 zł
420 zł
ort 1656, Lwów, odmiana z literami Y zamiast liter V, znak mennicy na końcu napisu, Kurp. 387 R3, .. ort 1656, Lwów, odmiana z literami Y zamiast liter V, znak mennicy na końcu napisu, Kurp. 387 R3, ..
330 Jan Kazimierz 1649-1668
ort 1656, Lwów, odmiana z literami Y zamiast liter V, znak mennicy na końcu napisu, Kurp. 387 R3, Gum. 1753
500 zł
400 zł
ort bez daty (1656), Toruń, okupacja szwedzka, podobny H-Cz. 8324 R3 ale odmiana napisu CAROLUS GU.. ort bez daty (1656), Toruń, okupacja szwedzka, podobny H-Cz. 8324 R3 ale odmiana napisu CAROLUS GU..
331 Jan Kazimierz 1649-1668
ort bez daty (1656), Toruń, okupacja szwedzka, podobny H-Cz. 8324 R3 ale odmiana napisu CAROLUS GUSTAVUS DG REX, Ahlström 1, rzadki, ładnie zachowany egzemplarz
900 zł
720 zł
ort 1657, Kraków, Kurp. 397, Gum. 1750 ort 1657, Kraków, Kurp. 397, Gum. 1750
332 Jan Kazimierz 1649-1668
ort 1657, Kraków, Kurp. 397, Gum. 1750
150 zł
230 zł
ort 1658, Poznań, odmiana nieopisana w katalogu J. Kurpiewskiego, awers IOAN CASIM D G REX POL M D.. ort 1658, Poznań, odmiana nieopisana w katalogu J. Kurpiewskiego, awers IOAN CASIM D G REX POL M D..
333 Jan Kazimierz 1649-1668
ort 1658, Poznań, odmiana nieopisana w katalogu J. Kurpiewskiego, awers IOAN CASIM D G REX POL M D L R P MAS, rewers tarcza ozdobna i napis SAM LIV NECN SV G herb Wie..
500 zł
480 zł
ort 1659, Gdańsk, Kurp. 860 R, Gum. 1912 ort 1659, Gdańsk, Kurp. 860 R, Gum. 1912
334 Jan Kazimierz 1649-1668
ort 1659, Gdańsk, Kurp. 860 R, Gum. 1912
350 zł
ort 1662, Gdańsk, Kurp. 873 R, Gum. 1913 ort 1662, Gdańsk, Kurp. 873 R, Gum. 1913
335 Jan Kazimierz 1649-1668
ort 1662, Gdańsk, Kurp. 873 R, Gum. 1913
350 zł
370 zł
ort 1662, Gdańsk, Kurp. 873 R, Gum. 1913, drobna wada krążka, patyna ort 1662, Gdańsk, Kurp. 873 R, Gum. 1913, drobna wada krążka, patyna
336 Jan Kazimierz 1649-1668
ort 1662, Gdańsk, Kurp. 873 R, Gum. 1913, drobna wada krążka, patyna
300 zł
370 zł