Aukcja nr 24

USD/PLN: 3.950 | EUR/PLN: 3.388 | data: 09-06-2001
dukat 1784, Warszawa, Plage 444, Fr. 104, złoto 3.46 g, uszkodzony rant dukat 1784, Warszawa, Plage 444, Fr. 104, złoto 3.46 g, uszkodzony rant
407 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dukat 1784, Warszawa, Plage 444, Fr. 104, złoto 3.46 g, uszkodzony rant
2 750 zł
2 800 zł
próba dukata 1779, Warszawa, moneta wybita w srebrze, Plage 476, patyna próba dukata 1779, Warszawa, moneta wybita w srebrze, Plage 476, patyna
408 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
próba dukata 1779, Warszawa, moneta wybita w srebrze, Plage 476, patyna
800 zł
920 zł
talar 1766, Warszawa, popiersie króla w zbroi, po dacie brak kropki, Plage 380, Dav. 1618, ładna i.. talar 1766, Warszawa, popiersie króla w zbroi, po dacie brak kropki, Plage 380, Dav. 1618, ładna i..
409 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1766, Warszawa, popiersie króla w zbroi, po dacie brak kropki, Plage 380, Dav. 1618, ładna i efektowna moneta z pięknie zachowanym połyskiem menniczym
6 000 zł
5 600 zł
talar 1766, Warszawa, popiersie króla w zbroi, po dacie kropka, Plage 379, Dav. 1618, patyna talar 1766, Warszawa, popiersie króla w zbroi, po dacie kropka, Plage 379, Dav. 1618, patyna
410 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1766, Warszawa, popiersie króla w zbroi, po dacie kropka, Plage 379, Dav. 1618, patyna
1 000 zł
1 150 zł
talar 1766, Warszawa, popiersie króla w zbroi, po dacie brak kropki, Plage 380, Dav. 1618, rysy w .. talar 1766, Warszawa, popiersie króla w zbroi, po dacie brak kropki, Plage 380, Dav. 1618, rysy w ..
411 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1766, Warszawa, popiersie króla w zbroi, po dacie brak kropki, Plage 380, Dav. 1618, rysy w tle
800 zł
640 zł
talar 1776, Warszawa, Plage 393, Dav. 1619, patyna talar 1776, Warszawa, Plage 393, Dav. 1619, patyna
412 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1776, Warszawa, Plage 393, Dav. 1619, patyna
1 600 zł
2 100 zł
talar 1784, Warszawa, Plage 405, Dav. 1620 talar 1784, Warszawa, Plage 405, Dav. 1620
413 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1784, Warszawa, Plage 405, Dav. 1620
1 250 zł
1 350 zł
talar historyczny \Targowica\" 1793 talar historyczny \Targowica\" 1793
414 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar historyczny \Targowica\" 1793
5 000 zł
7 100 zł
talar 1795, Warszawa, (6 złotowy), Plage 374, Dav. 1623 talar 1795, Warszawa, (6 złotowy), Plage 374, Dav. 1623
415 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1795, Warszawa, (6 złotowy), Plage 374, Dav. 1623
500 zł
560 zł
dwuzłotówka 1771, Warszawa, Plage 319, rzadka i ładnie zachowana dwuzłotówka 1771, Warszawa, Plage 319, rzadka i ładnie zachowana
416 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1771, Warszawa, Plage 319, rzadka i ładnie zachowana
500 zł
1 000 zł
dwuzłotówka 1787, Warszawa, Plage 339 dwuzłotówka 1787, Warszawa, Plage 339
417 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1787, Warszawa, Plage 339
250 zł
200 zł
dwuzłotówka 1794, Warszawa, odmiana 42 1/4.., Plage 348, minimalnie justowana, rzadka dwuzłotówka 1794, Warszawa, odmiana 42 1/4.., Plage 348, minimalnie justowana, rzadka
418 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1794, Warszawa, odmiana 42 1/4.., Plage 348, minimalnie justowana, rzadka
400 zł
450 zł
dwuzłotówka 1795/4, Warszawa, Plage 349, minimalnie justowana, ładny egzemplarz dwuzłotówka 1795/4, Warszawa, Plage 349, minimalnie justowana, ładny egzemplarz
419 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1795/4, Warszawa, Plage 349, minimalnie justowana, ładny egzemplarz
400 zł
640 zł
dwuzłotówka 1795, Warszawa, Plage 349 dwuzłotówka 1795, Warszawa, Plage 349
420 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1795, Warszawa, Plage 349
300 zł
290 zł
złotówka 1784, Warszawa, Plage 292, drobna wada blachy, patyna, bardzo rzadka moneta wyceniona w p.. złotówka 1784, Warszawa, Plage 292, drobna wada blachy, patyna, bardzo rzadka moneta wyceniona w p..
421 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1784, Warszawa, Plage 292, drobna wada blachy, patyna, bardzo rzadka moneta wyceniona w przedwojennym cenniku Konrada Berezowskiego na 15 złotych
600 zł
620 zł
złotówka 1787, Warszawa, Plage 295, minimalnie justowana, ładna moneta złotówka 1787, Warszawa, Plage 295, minimalnie justowana, ładna moneta
422 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1787, Warszawa, Plage 295, minimalnie justowana, ładna moneta
350 zł
460 zł
złotówka 1790, Warszawa, Plage 298, minimalnie justowana złotówka 1790, Warszawa, Plage 298, minimalnie justowana
423 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1790, Warszawa, Plage 298, minimalnie justowana
250 zł
230 zł
złotówka 1791, Warszawa, Plage 299 złotówka 1791, Warszawa, Plage 299
424 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1791, Warszawa, Plage 299
250 zł
260 zł
złotówka 1793, Warszawa, Plage 301, minimalnie justowana złotówka 1793, Warszawa, Plage 301, minimalnie justowana
425 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1793, Warszawa, Plage 301, minimalnie justowana
250 zł
260 zł
426 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
250 zł
240 zł