Aukcja nr 24
USD/PLN: 3.950 | EUR/PLN: 3.388 | data: 09-06-2001
407 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dukat 1784, Warszawa, Plage 444, Fr. 104, złoto 3.46 g, uszkodzony rant |
II- EF- |
2 750 zł 2 800 zł
408 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 próba dukata 1779, Warszawa, moneta wybita w srebrze, Plage 476, patyna |
800 zł 920 zł
409 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1766, Warszawa, popiersie króla w zbroi, po dacie brak kropki, Plage 380, Dav. 1618, ładna i efektowna moneta z pięknie zachowanym połyskiem menniczym |
I- UNC- |
6 000 zł 5 600 zł
410 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1766, Warszawa, popiersie króla w zbroi, po dacie kropka, Plage 379, Dav. 1618, patyna |
1 000 zł 1 150 zł
411 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1766, Warszawa, popiersie króla w zbroi, po dacie brak kropki, Plage 380, Dav. 1618, rysy w tle |
800 zł 640 zł
412 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1776, Warszawa, Plage 393, Dav. 1619, patyna |
II- EF- |
1 600 zł 2 100 zł
413 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1784, Warszawa, Plage 405, Dav. 1620 |
1 250 zł 1 350 zł
414 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar historyczny \Targowica\" 1793 |
I UNC |
5 000 zł 7 100 zł
415 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1795, Warszawa, (6 złotowy), Plage 374, Dav. 1623 |
500 zł 560 zł
416 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1771, Warszawa, Plage 319, rzadka i ładnie zachowana |
II+ EF+ |
500 zł 1 000 zł
417 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1787, Warszawa, Plage 339 |
250 zł 200 zł
418 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1794, Warszawa, odmiana 42 1/4.., Plage 348, minimalnie justowana, rzadka |
I UNC |
400 zł 450 zł
419 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1795/4, Warszawa, Plage 349, minimalnie justowana, ładny egzemplarz |
I UNC |
400 zł 640 zł
420 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1795, Warszawa, Plage 349 |
II- EF- |
300 zł 290 zł
421 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1784, Warszawa, Plage 292, drobna wada blachy, patyna, bardzo rzadka moneta wyceniona w przedwojennym cenniku Konrada Berezowskiego na 15 złotych |
II- EF- |
600 zł 620 zł
422 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1787, Warszawa, Plage 295, minimalnie justowana, ładna moneta |
I UNC |
350 zł 460 zł
423 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1790, Warszawa, Plage 298, minimalnie justowana |
II+ EF+ |
250 zł 230 zł
424 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1791, Warszawa, Plage 299 |
II+ EF+ |
250 zł 260 zł
425 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1793, Warszawa, Plage 301, minimalnie justowana |
I- UNC- |
250 zł 260 zł
426 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1793, Warszawa, Plage 301, minimalnie justowana |
II+ EF+ |
250 zł 240 zł