Aukcja nr 24
USD/PLN: 3.950 | EUR/PLN: 3.388 | data: 09-06-2001
811 | ROSJA medal Piotr I- medal na zdobycie Mitawy 1705 r., Aw: Popiersie cara w prawo i napis w otoku, Rw: Plan miasta Mitawy, z prawej herb Szwecji i napis w otoku CVRAT. CONT.. |
200 zł | |
812 | ROSJA Piotr I - medal na zdobycie Arensburga 1709 r., Aw: Popiersie cara w zbroi i płaszczu w prawo i napis w otoku, Rw: Car w zbroi antycznej przed kobietą z planem miasta.. |
II- EF- |
300 zł | |
813 | ROSJA medal Aleksego Bestużewa-Riumina 1762 r., Aw: Półpostać w płaszczu i peruce w lewo i napis w otoku, napis w odcinku, sygn. I.C.W.F., Rw: Skała na morzu w scenerii bur.. |
III VF |
1 500 zł 1 600 zł
814 | ROSJA medal na pokój ze Szwecją 1790 r., Aw: Napis poziomy i data 1790, Rw: Gałązka oliwna i napis w otoku, Smirnow 314, srebro, 21 mm, 4.25 g |
II- EF- |
150 zł | |
815 | ROSJA medal autorstwa Szarerra z wystawy zbioru wielkiego księcia Jerzego Michajłowicza 1898 r., Aw: siedząca kobieta z medalem w dłoni, przed nią medalier z młotem, u góry.. |
I UNC |
4 000 zł 5 900 zł