Aukcja 24 / 813

USD/PLN: 3.950 | EUR/PLN: 3.388 | data: 09-06-2001
Jesteś w: A24  MEDALE  ROSJA

medal Aleksego Bestużewa-Riumina 1762 r., Aw: Półpostać w płaszczu i peruce w lewo i napis w otoku, napis w odcinku, sygn. I.C.W.F., Rw: Skała na morzu w scenerii burzy i napis w otoku IMMOBILIS IN MO- BILI, w odcinku SEMPER IDEM, Smirnow- srebro, 52 mm, 64.15 g, rzadki

Numer: 813
Opis: ROSJA. medal Aleksego Bestużewa-Riumina 1762 r., Aw: Półpostać w płaszczu i peruce w lewo i napis w otoku, napis w odcinku, sygn. I.C.W.F., Rw: Skała na morzu w scenerii burzy i napis w otoku IMMOBILIS IN MO- BILI, w odcinku SEMPER IDEM, Smirnow- srebro, 52 mm, 64.15 g, rzadki
Stan: III, Very Fine
Data sprzedaży: 09-06-2001
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Ilość odsłon: 621