Aukcja nr 23

USD/PLN: 4.100 | EUR/PLN: 3.770 | data: 24-02-2001
Jesteś w: A23  ODZNAKI I ODZNACZENIA
broszka patriotyczna z umieszczoną pośrodku tarczą herbową z Orłem, Pogonią i herbem Rusi upamiętn..
800 broszka patriotyczna z umieszczoną pośrodku tarczą herbową z Orłem, Pogonią i herbem Rusi upamiętniająca Powstanie Styczniowe, broszka-mosiądz złocony i emaliowany, t.. I
300 zł
310 zł
pamiątkowa odznaka na klapę Stowarzyszenia Kupców i Młodzieży Handlowej we Lwowie, srebro złocone,..
801 pamiątkowa odznaka na klapę Stowarzyszenia Kupców i Młodzieży Handlowej we Lwowie, srebro złocone, biała emalia. Na odwrocie punca srebra i nazwa wytwórcy E.UNGER RYT.. I-
150 zł
210 zł
odznaka w kształcie ukoronowanej tarczy herbowej miasta Lwowa, srebro złocone, różnokolorowe emali..
802 odznaka w kształcie ukoronowanej tarczy herbowej miasta Lwowa, srebro złocone, różnokolorowe emalie, na uchu agrafki punca srebra, piękna robota grawerska I
400 zł
640 zł
odznaka oficerska Gwiazda NKN, (Naczelny Komitet Narodowy), na odwrocie napis 16 VIII / 1914 / 5 X..
803 odznaka oficerska Gwiazda NKN, (Naczelny Komitet Narodowy), na odwrocie napis 16 VIII / 1914 / 5 XII / 1916 i numer 305, srebro 63 mm, złocenia, czerwona emalia, ładn.. I-
500 zł
1 200 zł
odznaka NKN 1914, mosiądz ciemno oksydowany, 29.0 mm, Mieczysław Opałek zeszyt pierwszy poz 4
804 odznaka NKN 1914, mosiądz ciemno oksydowany, 29.0 mm, Mieczysław Opałek zeszyt pierwszy poz 4 I-
125 zł
175 zł
odznaka pamiątkowa \Alegoria Polski\" w kształcie tarczy zwieńczonej koroną kazimierzowską nałożon..
805 odznaka pamiątkowa \Alegoria Polski\" w kształcie tarczy zwieńczonej koroną kazimierzowską nałożona na owalną broszę z białego metalu pokrytą amarantową emalią I
200 zł
200 zł
odznaka pamiątkowa \Alegoria Polski\" nałożona na owalną broszę z białego metalu pokrytą białą i a..
806 odznaka pamiątkowa \Alegoria Polski\" nałożona na owalną broszę z białego metalu pokrytą białą i amarantową emalią I
200 zł
160 zł
odznaka urzędnika Biura Wydawnictwa Kart Chlebowych we Lwowie. Na okrągłej broszy z białego metalu..
807 odznaka urzędnika Biura Wydawnictwa Kart Chlebowych we Lwowie. Na okrągłej broszy z białego metalu pokrytej czerwoną i niebieską emalią umocowany herb Lwowa w wieńcu,.. I
200 zł
160 zł
odznaka patriotyczna w postaci orzełka legionowego wytłoczonego ze srebrnej blachy umocowanego na ..
808 odznaka patriotyczna w postaci orzełka legionowego wytłoczonego ze srebrnej blachy umocowanego na owalnej broszy wykonanej z białego metalu pokrytej białą i czerwoną .. I-
225 zł
330 zł
żołnierska odznaka pamiątkowa Strzelca 1920 rok, mosiądz, 48.0 x 36.3 mm, na odwrocie sygnatura wa..
809 żołnierska odznaka pamiątkowa Strzelca 1920 rok, mosiądz, 48.0 x 36.3 mm, na odwrocie sygnatura warsztatu A. Berlińskiego we Lwowie, rzadka i bardzo ładnie zachowana .. II
200 zł
500 zł
oficerska odznaka Przez Ocean do Legionów wykonana w białym metalu ciemno oksydowanym i pokryta cz..
810 oficerska odznaka Przez Ocean do Legionów wykonana w białym metalu ciemno oksydowanym i pokryta czerwoną i niebieską emalią, 54.0 x 43.5 mm, na nakrętce sygnatura J.K.. I
250 zł
490 zł
oficerska odznaka Przez Ocean do Legionów, drugi egzemplarz, odmiana kolorów emalii, 53.0 x 43.0 m..
811 oficerska odznaka Przez Ocean do Legionów, drugi egzemplarz, odmiana kolorów emalii, 53.0 x 43.0 mm, na nakrętce sygnatura J. KNEDLER WARSZAWA I
250 zł
880 zł
oficerska odznaka Obrońcom Kresów Wschodnich 1918 / 1919, wykonana z blachy srebrnej pokrytej czer..
812 oficerska odznaka Obrońcom Kresów Wschodnich 1918 / 1919, wykonana z blachy srebrnej pokrytej czerwoną zieloną i niebieską emalią 38.0 x 38.0 mm, na adwrocie sygnatur.. I-
400 zł
520 zł
żołnierska odznaka Pociąg Pancerny Mściciel, wykonana z blachy mosiężnej srebrzonej, 46.6 mm, odzn..
813 żołnierska odznaka Pociąg Pancerny Mściciel, wykonana z blachy mosiężnej srebrzonej, 46.6 mm, odznaki pociągów pancernych należą do rzadkich II+
400 zł
840 zł
odznaka pamiątkowa Wilno 1919 Wielkanoc, wykonana w blasze mosiężnej srebrzonej, 34.0 x 34.0 mm
814 odznaka pamiątkowa Wilno 1919 Wielkanoc, wykonana w blasze mosiężnej srebrzonej, 34.0 x 34.0 mm II-
150 zł
190 zł
odznaka pamiątkowa w formie krzyżyka, po jednej stronie napisy KRZYWOPŁOTY - ZAŁĘŻE i daty 1914 / .. odznaka pamiątkowa w formie krzyżyka, po jednej stronie napisy KRZYWOPŁOTY - ZAŁĘŻE i daty 1914 / ..
815 odznaka pamiątkowa w formie krzyżyka, po jednej stronie napisy KRZYWOPŁOTY - ZAŁĘŻE i daty 1914 / 19 XI - 1916 / 19 XI, na stronie odwrotnej Orzeł i gałązki cierniowe.. I-
125 zł
180 zł
żołnierska odznaka Związku Kaniowczyków i Żeligowczyków, mosiądz oksydowany, 53.4 x 53.4 mm, odłam..
816 żołnierska odznaka Związku Kaniowczyków i Żeligowczyków, mosiądz oksydowany, 53.4 x 53.4 mm, odłamane końcówki mieczy (bardzo charakterystyczne dla tej odznaki), rzadka III
350 zł
400 zł
odznaka pamiątkowa Ogólnego Związku Podoficerów Rezerwy RP, mosiądz, 54.3 x 54. 3 mm, czerwona i b..
817 odznaka pamiątkowa Ogólnego Związku Podoficerów Rezerwy RP, mosiądz, 54.3 x 54. 3 mm, czerwona i biała emalia lekko uszkodzona I-
400 zł
380 zł
odznaka pamiątkowa Związku Podoficerów Rezerwy, mosiądz, 44.5 x 44.5 mm, czerwona i biała emalia, ..
818 odznaka pamiątkowa Związku Podoficerów Rezerwy, mosiądz, 44.5 x 44.5 mm, czerwona i biała emalia, rzadka II+
400 zł
350 zł
oficerska odznaka 2 Baterii Wojsk Powstańczych, Górny Śląsk 1921, mosiądz złocony, 49.4 x 39.2 mm,..
819 oficerska odznaka 2 Baterii Wojsk Powstańczych, Górny Śląsk 1921, mosiądz złocony, 49.4 x 39.2 mm, niebieska i biała emalia trochę uszkodzona, rzadka odznaka II
400 zł
1 100 zł