Aukcja 23 / 974

USD/PLN: 4.100 | EUR/PLN: 3.770 | data: 24-02-2001
Jesteś w: A23  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

Mikocki- Verzeichniss einer grossen und sehr gewählter polnischen Münz- und Medaillen-Sammlung, Bermann & Sohn, Wien 1850, 12 +188 str., 5 tablic, oprawa nowa, półskórek, stan bardzo dobry

Numer: 974
Opis: Mikocki- Verzeichniss einer grossen und sehr gewählter polnischen Münz- und Medaillen-Sammlung, Bermann & Sohn, Wien 1850, 12 +188 str., 5 tablic, oprawa nowa, półskórek, stan bardzo dobry
Stan: ,
Data sprzedaży: 24-02-2001
Cena szacunkowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 320 zł
Cena wylicytowana: 320 zł
Ilość odsłon: 357