Aukcja 23 / 972

USD/PLN: 4.100 | EUR/PLN: 3.770 | data: 24-02-2001
Jesteś w: A23  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

C. B. Lengnich- Nachrichten zur Bücher- und Münzkunde, części I i II, 413 + 534 str., 5 tablic miedziorytniczych, Gdańsk 1780 i 1782, twarda stara oprawa, półskórek z szyldzikiem, stan bardzo dobry

Numer: 972
Opis: C. B. Lengnich- Nachrichten zur Bücher- und Münzkunde, części I i II, 413 + 534 str., 5 tablic miedziorytniczych, Gdańsk 1780 i 1782, twarda stara oprawa, półskórek z szyldzikiem, stan bardzo dobry
Stan: ,
Data sprzedaży: 24-02-2001
Cena szacunkowa: 1 600 zł
Cena wywoławcza: 1 280 zł
Cena wylicytowana: 1 700 zł
Ilość odsłon: 395