Aukcja 23 / 827

USD/PLN: 4.100 | EUR/PLN: 3.770 | data: 24-02-2001
Jesteś w: A23  ODZNAKI I ODZNACZENIA  ROSJA

odznaka pamiątkowa Cesarskiego Towarzystwa Technicznego 1894 r, z nazwiskiem W. A. Adamowicza, Aw: Rzymska liczba XXV pod nią data 1894 i napis w otoku, Rw: Nazwisko W. A. ADAMOWICZ (w alfa- becie rosyjskim), daty 1866 i 1891, u góry Orzeł carski i zawieszka, srebro złocone z niebieską i czerwoną emalią, 38.0 x 22.0 mm

Numer: 827
Opis: ROSJA. odznaka pamiątkowa Cesarskiego Towarzystwa Technicznego 1894 r, z nazwiskiem W. A. Adamowicza, Aw: Rzymska liczba XXV pod nią data 1894 i napis w otoku, Rw: Nazwisko W. A. ADAMOWICZ (w alfa- becie rosyjskim), daty 1866 i 1891, u góry Orzeł carski i zawieszka, srebro złocone z niebieską i czerwoną emalią, 38.0 x 22.0 mm
Stan: II, Extremely Fine
Cena szacunkowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1077