Aukcja 23 / 793

USD/PLN: 4.100 | EUR/PLN: 3.770 | data: 24-02-2001
Jesteś w: A23  MEDALE  ŚLĄSK

Jerzy Wilhelm Brzeski- medal autorstwa Samuela Kollera wybity w 1675 roku z okazji śmierci księcia, Aw. i Rw. j.w., Więcek 29, F.u.S.1981, srebro 32 x 29 mm, 8.59 g, patyna

Numer: 793
Opis: ŚLĄSK. Jerzy Wilhelm Brzeski- medal autorstwa Samuela Kollera wybity w 1675 roku z okazji śmierci księcia, Aw. i Rw. j.w., Więcek 29, F.u.S.1981, srebro 32 x 29 mm, 8.59 g, patyna
Stan: II, Extremely Fine
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 960 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1070