Aukcja 23 / 788

USD/PLN: 4.100 | EUR/PLN: 3.770 | data: 24-02-2001
Jesteś w: A23  MEDALE  NIEMCY

medal religijny autorstwa Sebastiana Dadlera 1635 r., Aw: W wieńcu z obłoków Dziecię Jezus z jabłkiem królewskim i ręką w geście błogosławieństwa, napis w otoku IESVS SEIN WORT...data MDCXXXV, Rw: Scena pokłonu Trzech Króli i napis w otoku EIN REINER GLAVB..sygn SD, Więcek 97, srebro 53.9 mm, 41.57 g, patyna, brak go w polskich zbiorach muzealnych

Numer: 788
Opis: NIEMCY. medal religijny autorstwa Sebastiana Dadlera 1635 r., Aw: W wieńcu z obłoków Dziecię Jezus z jabłkiem królewskim i ręką w geście błogosławieństwa, napis w otoku IESVS SEIN WORT...data MDCXXXV, Rw: Scena pokłonu Trzech Króli i napis w otoku EIN REINER GLAVB..sygn SD, Więcek 97, srebro 53.9 mm, 41.57 g, patyna, brak go w polskich zbiorach muzealnych
Stan: III+, Good Very Fine
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 965