Aukcja 23 / 775

USD/PLN: 4.100 | EUR/PLN: 3.770 | data: 24-02-2001
Jesteś w: A23  MEDALE  POLSKA

Rada Regencyjna- medal autorstwa J. Raszki 1917 r., Aw: Cztery postacie klęczące przed Matką Boską i na- pis w otoku INTROMISYA RADY REGENCYJNEJ W WARSZAWIE 28 PAŹDZ. ROKU 1917, Rw: Trzy popiersia w prawo i napis JÓZEF OSTROWSKI, ARCYBISKUP ALEXANDER KAKOWSKI, KSIĄŻE ZDZ. LUBOMIRSKI, sygn. J. RASZKA, Strzałk.388, srebro 70 mm, patyna, wybito 6 egz. srebrnych

Numer: 775
Opis: POLSKA. Rada Regencyjna- medal autorstwa J. Raszki 1917 r., Aw: Cztery postacie klęczące przed Matką Boską i na- pis w otoku INTROMISYA RADY REGENCYJNEJ W WARSZAWIE 28 PAŹDZ. ROKU 1917, Rw: Trzy popiersia w prawo i napis JÓZEF OSTROWSKI, ARCYBISKUP ALEXANDER KAKOWSKI, KSIĄŻE ZDZ. LUBOMIRSKI, sygn. J. RASZKA, Strzałk.388, srebro 70 mm, patyna, wybito 6 egz. srebrnych
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 24-02-2001
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Ilość odsłon: 196