Aukcja 23 / 767

USD/PLN: 4.100 | EUR/PLN: 3.770 | data: 24-02-2001
Jesteś w: A23  MEDALE  POLSKA

medal autorstwa Minheymera poświęcony Iwanowi Paskiewiczowi 1850 r., Aw: Popiersie w lewo i napis w otoku JOHANNES PRINCEPS VARSAVIAE COMES PASKEVICZ DE ERIVAN, sygn.J. MINHEYMER, Rw: W wieńcu napis poziomy MEMORIAE SOLEMNITATIS.. w otoku VICEM GERENS IN REGNO POLO- NIAE... H-Cz.3968 R2, brąz 72 mm, 159.4 g, patyna

Numer: 767
Opis: POLSKA. medal autorstwa Minheymera poświęcony Iwanowi Paskiewiczowi 1850 r., Aw: Popiersie w lewo i napis w otoku JOHANNES PRINCEPS VARSAVIAE COMES PASKEVICZ DE ERIVAN, sygn.J. MINHEYMER, Rw: W wieńcu napis poziomy MEMORIAE SOLEMNITATIS.. w otoku VICEM GERENS IN REGNO POLO- NIAE... H-Cz.3968 R2, brąz 72 mm, 159.4 g, patyna
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 24-02-2001
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: 450 zł
Ilość odsłon: 152