Aukcja 23 / 744

USD/PLN: 4.100 | EUR/PLN: 3.770 | data: 24-02-2001
Jesteś w: A23  MEDALE  POLSKA

medal sygnowany AK (A. Karsteen), bez daty, wybity z okazji utraty tronu szwedzkiego przez króla Zyg- munta III, Aw: Popiersie króla i napis SIGISMVND D G REX SVECIAE, Rw: Owalna tarcza z herbami Polski i Litwy, wokół napis HOC TECTVS NVDATVR AVIT (tym okryty z ojczystego jest wyzuty), H-Cz.1661 R2, Racz.63, srebro 51.5 mm, 60.7 g, patyna, gabinetowy stan zachowania

Numer: 744
Opis: POLSKA. medal sygnowany AK (A. Karsteen), bez daty, wybity z okazji utraty tronu szwedzkiego przez króla Zyg- munta III, Aw: Popiersie króla i napis SIGISMVND D G REX SVECIAE, Rw: Owalna tarcza z herbami Polski i Litwy, wokół napis HOC TECTVS NVDATVR AVIT (tym okryty z ojczystego jest wyzuty), H-Cz.1661 R2, Racz.63, srebro 51.5 mm, 60.7 g, patyna, gabinetowy stan zachowania
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 24-02-2001
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Cena wywoławcza: 4 000 zł
Cena wylicytowana: 4 600 zł
Ilość odsłon: 433