Aukcja 23 / 620

USD/PLN: 4.100 | EUR/PLN: 3.770 | data: 24-02-2001

talar 1633, moneta z tytulaturą biskupa kamieńskiego, Hildisch 323, Dav. 7282 D, ze zbioru Poggego poz. 1074, ładna moneta, minimalnie uszkodzony krążek, piękna stara patyna

Numer: 620
Opis: POMORZE / Bogusław XIV 1620-1637. talar 1633, moneta z tytulaturą biskupa kamieńskiego, Hildisch 323, Dav. 7282 D, ze zbioru Poggego poz. 1074, ładna moneta, minimalnie uszkodzony krążek, piękna stara patyna
Stan: III, Very Fine
Data sprzedaży: 24-02-2001
Cena szacunkowa: 3 500 zł
Cena wywoławcza: 2 800 zł
Cena wylicytowana: 4 050 zł
Ilość odsłon: 1387