Aukcja 2 / 567

USD/PLN: 1.360 | EUR/PLN: 1.640 | data: 23-05-1992
Jesteś w: A2  MEDALE  Niemcy

medal brązowy 1894, Aw: Popiersie, sygn. W. Mayer, Rw: Napis nad gałązką, 42 mm 29,6 g

Numer: 567
Opis: Niemcy. medal brązowy 1894, Aw: Popiersie, sygn. W. Mayer, Rw: Napis nad gałązką, 42 mm 29,6 g
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 23-05-1992
Cena szacunkowa: 25 zł
Cena wywoławcza: 20 zł
Cena wylicytowana: 20 zł
Ilość odsłon: 329