Aukcja nr 2

USD/PLN: 1.360 | EUR/PLN: 1.640 | data: 23-05-1992
Jesteś w: A2  MEDALE  Rosja
569 Rosja
medal brązowy 1835 z okazji bitwy pod Brienne, Aw: Popiersie Aleksandra I w zbroi i napis, Rw: Alegoryczna scena bitewna i napis, wyk. przez A. Klepikowa w/g projektu..
150 zł
145 zł
570 Rosja
medal brązowy 1829, Aw: Głowa Mikołaja I i napis, sygn. Pincret f., Rw: Turek z koniem i rycerz, napis: pokój w Adrianopolu, sygn. R.F. P. Pnicret. 42 mm 35,66 g
50 zł
571 Rosja
medal brązowy 1829, Aw: Głowa Mikołaja I i napis, sygn G. Loos, Rw: W wieńcu napis (wojny rosyjsko-tureckie), 38,5 mm 40,18 g.
50 zł
572 Rosja
medal brązowy 1861, Aw: Popiersie Kniaziewicza i napis, sygn. Lorenz R., Rw: Napis: na pamiątkę 50-letniej służby, data, 58,5 mm 102,58 g. Smirnov 636
30 zł
24 zł
573 Rosja
medal brązowy 1889, Aw: Popiersie Kierbedzia i napis, sygn. L. Szteinman, Rw: Napis, 85 mm 300 g., Smirnov 972
45 zł
574 Rosja
medal srebrny, za prace dla ogrodnictwa, Aw: Ogrodnik i kobieta z dzieckiem w sadzie i napis, Rw: Owoce na ławie i napis, 76 mm 215,6 g. Smirnov 1025a
80 zł
64 zł
575 Rosja
medal brązowy, za najlepszego konia wierzchowego, Aw: Głowa Mikołaja II i napis, Rw: Napisy, 46 mm 53,87 g, Smirnov 1065
25 zł
20 zł
576 Rosja
medal srebrny Towarzystwa Rolniczego w Wilnie, Aw: Herb Wilna pod koroną cesarską, napis: za prace i zasługi w gospodarstwie wiejskim Gubernii Wileńskiej, Rw: Alegori..
60 zł
48 zł
577 Rosja
odznaka brązowa sołtysa Gubernii Warszawskiej 1864, na przywieszce, 57,8 g.
20 zł
40 zł
578 Rosja
medal srebrny nagrodowy bez daty, Aw: Stojący Geniusz z wieńcem w dłoni, sygn. A. Lialin, Rw: W wieńcu napis: Najdoskonalszemu, 50 mm 95,7 g. (zapiłowany na rancie)
35 zł
28 zł
579 Rosja
medal brązowy z uchem na pamiątkę wojen 1853-1856, Aw: Monogramy Mikołaja I i Aleksandra II pod koronami i okiem opatrzności, poniżej daty, Rw: Napis, 28 mm 10,7 g. S..
25 zł
580 Rosja
medal srebrny nagrodowy z uchem, Aw: Głowa Aleksandra III i napis, sygn. A.G., Rw: Napis: Za gorliwość, 50,5 mm 55,66 g Smirnov 832a
250 zł
581 Rosja
medal złoty nagrodowy z uchem, Aw: Głowa Aleksandra III i napis, sygn. L. Szteinman R., Rw: Napis: Za gorliwość, 50,5 mm 71,88 g, Smirnov 832b
2 000 zł
582 Rosja
medal srebrny nagrodowy z uchem, Aw: Głowa Mikołaja II i napis. Rw: Gałązki dębowe i laurowe, napis: Za gorliwość. 50,5 mm 58,14 g Smirnov-Peters str. 23
100 zł
583 Rosja
medal złoty nagrodowy z uchem, Aw: j. w., Rw: j.w., 51,5 mm 74,17 g, Peters str. 23
1 100 zł