Aukcja nr 2
USD/PLN: 1.360 | EUR/PLN: 1.640 | data: 23-05-1992
569 | Rosja medal brązowy 1835 z okazji bitwy pod Brienne, Aw: Popiersie Aleksandra I w zbroi i napis, Rw: Alegoryczna scena bitewna i napis, wyk. przez A. Klepikowa w/g projektu.. |
I UNC |
150 zł 145 zł
570 | Rosja medal brązowy 1829, Aw: Głowa Mikołaja I i napis, sygn. Pincret f., Rw: Turek z koniem i rycerz, napis: pokój w Adrianopolu, sygn. R.F. P. Pnicret. 42 mm 35,66 g |
II+ EF+ |
50 zł | |
571 | Rosja medal brązowy 1829, Aw: Głowa Mikołaja I i napis, sygn G. Loos, Rw: W wieńcu napis (wojny rosyjsko-tureckie), 38,5 mm 40,18 g. |
I UNC |
50 zł | |
572 | Rosja medal brązowy 1861, Aw: Popiersie Kniaziewicza i napis, sygn. Lorenz R., Rw: Napis: na pamiątkę 50-letniej służby, data, 58,5 mm 102,58 g. Smirnov 636 |
30 zł 24 zł
573 | Rosja medal brązowy 1889, Aw: Popiersie Kierbedzia i napis, sygn. L. Szteinman, Rw: Napis, 85 mm 300 g., Smirnov 972 |
45 zł | |
574 | Rosja medal srebrny, za prace dla ogrodnictwa, Aw: Ogrodnik i kobieta z dzieckiem w sadzie i napis, Rw: Owoce na ławie i napis, 76 mm 215,6 g. Smirnov 1025a |
80 zł 64 zł
575 | Rosja medal brązowy, za najlepszego konia wierzchowego, Aw: Głowa Mikołaja II i napis, Rw: Napisy, 46 mm 53,87 g, Smirnov 1065 |
I UNC |
25 zł 20 zł
576 | Rosja medal srebrny Towarzystwa Rolniczego w Wilnie, Aw: Herb Wilna pod koroną cesarską, napis: za prace i zasługi w gospodarstwie wiejskim Gubernii Wileńskiej, Rw: Alegori.. |
I UNC |
60 zł 48 zł
577 | Rosja odznaka brązowa sołtysa Gubernii Warszawskiej 1864, na przywieszce, 57,8 g. |
20 zł 40 zł
578 | Rosja medal srebrny nagrodowy bez daty, Aw: Stojący Geniusz z wieńcem w dłoni, sygn. A. Lialin, Rw: W wieńcu napis: Najdoskonalszemu, 50 mm 95,7 g. (zapiłowany na rancie) |
III VF |
35 zł 28 zł
579 | Rosja medal brązowy z uchem na pamiątkę wojen 1853-1856, Aw: Monogramy Mikołaja I i Aleksandra II pod koronami i okiem opatrzności, poniżej daty, Rw: Napis, 28 mm 10,7 g. S.. |
I UNC |
25 zł | |
580 | Rosja medal srebrny nagrodowy z uchem, Aw: Głowa Aleksandra III i napis, sygn. A.G., Rw: Napis: Za gorliwość, 50,5 mm 55,66 g Smirnov 832a |
II+ EF+ |
250 zł | |
581 | Rosja medal złoty nagrodowy z uchem, Aw: Głowa Aleksandra III i napis, sygn. L. Szteinman R., Rw: Napis: Za gorliwość, 50,5 mm 71,88 g, Smirnov 832b |
III VF |
2 000 zł | |
582 | Rosja medal srebrny nagrodowy z uchem, Aw: Głowa Mikołaja II i napis. Rw: Gałązki dębowe i laurowe, napis: Za gorliwość. 50,5 mm 58,14 g Smirnov-Peters str. 23 |
II- EF- |
100 zł | |
583 | Rosja medal złoty nagrodowy z uchem, Aw: j. w., Rw: j.w., 51,5 mm 74,17 g, Peters str. 23 |
I UNC |
1 100 zł |