Aukcja nr 2
USD/PLN: 1.360 | EUR/PLN: 1.640 | data: 23-05-1992
564 | Niemcy medal, Aw: Popiersie Attyli i napis, Rw: Widok miasta i napis AQVILEA, 45 mm 53,9 g. (odlew w srebrze) |
III VF |
40 zł 32 zł
565 | Niemcy srebrny medal pszczelarski bez daty, sygn. G. Loos, 40 mm 19 g. |
I UNC |
30 zł 54 zł
566 | Niemcy medal brązowy 1868 z okazji wzniesienia pomnika Lutra w Wormacji, Aw: Widok pomnika i napis, sygn. Ch. Schnitzspahn fec. Darmstadt, Rw: Napis w sześciu wierszach w oz.. |
I UNC |
100 zł 80 zł
567 | Niemcy medal brązowy 1894, Aw: Popiersie, sygn. W. Mayer, Rw: Napis nad gałązką, 42 mm 29,6 g |
II+ EF+ |
25 zł 20 zł
568 | Niemcy medal mosiężny złocony, Aw: Kogut i kury, napis, sygn. Oertal Berlin, Rw: Herb Jeleniej Góry, sygn. j.w., 39 mm 20,3 g. |
20 zł 42 zł