Aukcja nr 2

USD/PLN: 1.360 | EUR/PLN: 1.640 | data: 23-05-1992
Jesteś w: A2  MEDALE  Niemcy
564 Niemcy
medal, Aw: Popiersie Attyli i napis, Rw: Widok miasta i napis AQVILEA, 45 mm 53,9 g. (odlew w srebrze)
40 zł
32 zł
565 Niemcy
srebrny medal pszczelarski bez daty, sygn. G. Loos, 40 mm 19 g.
30 zł
54 zł
566 Niemcy
medal brązowy 1868 z okazji wzniesienia pomnika Lutra w Wormacji, Aw: Widok pomnika i napis, sygn. Ch. Schnitzspahn fec. Darmstadt, Rw: Napis w sześciu wierszach w oz..
100 zł
80 zł
567 Niemcy
medal brązowy 1894, Aw: Popiersie, sygn. W. Mayer, Rw: Napis nad gałązką, 42 mm 29,6 g
25 zł
20 zł
568 Niemcy
medal mosiężny złocony, Aw: Kogut i kury, napis, sygn. Oertal Berlin, Rw: Herb Jeleniej Góry, sygn. j.w., 39 mm 20,3 g.
20 zł
42 zł