Aukcja nr 2

USD/PLN: 1.360 | EUR/PLN: 1.640 | data: 23-05-1992
Jesteś w: A2  MEDALE  Niemcy
medal, Aw: Popiersie Attyli i napis, Rw: Widok miasta i napis AQVILEA, 45 mm 53,9 g. (odlew w sreb.. medal, Aw: Popiersie Attyli i napis, Rw: Widok miasta i napis AQVILEA, 45 mm 53,9 g. (odlew w sreb..
564 Niemcy
medal, Aw: Popiersie Attyli i napis, Rw: Widok miasta i napis AQVILEA, 45 mm 53,9 g. (odlew w srebrze)
40 zł
32 zł
srebrny medal pszczelarski bez daty, sygn. G. Loos, 40 mm 19 g. srebrny medal pszczelarski bez daty, sygn. G. Loos, 40 mm 19 g.
565 Niemcy
srebrny medal pszczelarski bez daty, sygn. G. Loos, 40 mm 19 g.
30 zł
54 zł
566 Niemcy
medal brązowy 1868 z okazji wzniesienia pomnika Lutra w Wormacji, Aw: Widok pomnika i napis, sygn. Ch. Schnitzspahn fec. Darmstadt, Rw: Napis w sześciu wierszach w oz..
100 zł
80 zł
medal brązowy 1894, Aw: Popiersie, sygn. W. Mayer, Rw: Napis nad gałązką, 42 mm 29,6 g medal brązowy 1894, Aw: Popiersie, sygn. W. Mayer, Rw: Napis nad gałązką, 42 mm 29,6 g
567 Niemcy
medal brązowy 1894, Aw: Popiersie, sygn. W. Mayer, Rw: Napis nad gałązką, 42 mm 29,6 g
25 zł
20 zł
medal mosiężny złocony, Aw: Kogut i kury, napis, sygn. Oertal Berlin, Rw: Herb Jeleniej Góry, sygn.. medal mosiężny złocony, Aw: Kogut i kury, napis, sygn. Oertal Berlin, Rw: Herb Jeleniej Góry, sygn..
568 Niemcy
medal mosiężny złocony, Aw: Kogut i kury, napis, sygn. Oertal Berlin, Rw: Herb Jeleniej Góry, sygn. j.w., 39 mm 20,3 g.
20 zł
42 zł