Aukcja 2 / 568

USD/PLN: 1.360 | EUR/PLN: 1.640 | data: 23-05-1992
Jesteś w: A2  MEDALE  Niemcy

medal mosiężny złocony, Aw: Kogut i kury, napis, sygn. Oertal Berlin, Rw: Herb Jeleniej Góry, sygn. j.w., 39 mm 20,3 g.

Numer: 568
Opis: Niemcy. medal mosiężny złocony, Aw: Kogut i kury, napis, sygn. Oertal Berlin, Rw: Herb Jeleniej Góry, sygn. j.w., 39 mm 20,3 g.
Stan: III+, Good Very Fine
Data sprzedaży: 23-05-1992
Cena szacunkowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena wylicytowana: 42 zł
Ilość odsłon: 381