Aukcja nr 19
USD/PLN: 4.250 | EUR/PLN: 4.420 | data: 06-11-1999
91 | ROSJA Wielkie Księstwo Twerskie, puło XV w., Aw: Ptak w prawo, Rw: Napis poziomy, miedź 0.80 g., ciemna patyna |
III VF |
200 zł 250 zł
92 | ROSJA Wielkie Księstwo Twerskie, puło XV w., Aw: Ptak w lewo, Rw: Napis poziomy, miedź 0.52 g., ciemna patyna |
III VF |
80 zł 110 zł