Aukcja 19 / 793

USD/PLN: 4.250 | EUR/PLN: 4.420 | data: 06-11-1999
Jesteś w: A19  MEDALE  POLSKA

medal z okazji budowy kościoła ewangelicko-augsburskiego św. Trójcy w Warszawie w 1778 r, sygn. J.F. Holzhaeusser, Aw: Projekt fasady kościoła i napis w otoku: QUICUNQUE ORAVERIT IN LOCO ISTO EXAVDI

Numer: 793
Opis: POLSKA. medal z okazji budowy kościoła ewangelicko-augsburskiego św. Trójcy w Warszawie w 1778 r, sygn. J.F. Holzhaeusser, Aw: Projekt fasady kościoła i napis w otoku: QUICUNQUE ORAVERIT IN LOCO ISTO EXAVDI; w odcinku: DIE XXIII APRILIS AD MDCCLXXVII SAR XIII, Rw: Napis poziomy: HAS AEDES DEO.., S.G.ZVGK INVENT, I.P. HOLZ- HAESSER F., H-Cz.3199, Racz.570, Więcek 48, srebro 52 mm, 71.40 g., ciemna patyna
Stan: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Data sprzedaży: 06-11-1999
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 960 zł
Cena wylicytowana: 1 450 zł
Ilość odsłon: 438