Aukcja 19 / 792

USD/PLN: 4.250 | EUR/PLN: 4.420 | data: 06-11-1999
Jesteś w: A19  MEDALE  POLSKA

medal wybity dla upamiętnienia zasług Karola Wyrwicza- pedagoga i rektora Kolegium Jezuickiego w Warszawie w 1772 r. sygn.J.F. Holzhaeusser, Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku: CAROL. WYRWICZ RECTOR COL. NOB. WARS. SOC. IES., Rw: Napis w siedmiu wierszach, H-Cz.4061, Racz.560, Więcek 32, srebro 44 mm, 43.37 g., patyna

Numer: 792
Opis: POLSKA. medal wybity dla upamiętnienia zasług Karola Wyrwicza- pedagoga i rektora Kolegium Jezuickiego w Warszawie w 1772 r. sygn.J.F. Holzhaeusser, Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku: CAROL. WYRWICZ RECTOR COL. NOB. WARS. SOC. IES., Rw: Napis w siedmiu wierszach, H-Cz.4061, Racz.560, Więcek 32, srebro 44 mm, 43.37 g., patyna
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Data sprzedaży: 06-11-1999
Cena szacunkowa: 1 800 zł
Cena wywoławcza: 1 440 zł
Cena wylicytowana: 1 450 zł
Ilość odsłon: 430