Aukcja nr 18

USD/PLN: 3.880 | EUR/PLN: 4.009 | data: 19-06-1999
Jesteś w: A18  MEDALE  ŚLĄSK
802 ŚLĄSK
medal autorstwa Loosa wybity z okazji hołdu Stanów Śląskich w 1786 r., Aw: Popiersie króla w zbroi i płaszczu w lewo i napis: FRIDERICVS GVILIELMVS BORVSSORVM REX, ni..
200 zł
210 zł
803 ŚLĄSK
medal wybity z okazji hołdu Stanów Śląskich w 1786 r., Aw: Popiersie króla w zbroi i płaszczu w prawo, napis i sygn. AS, Rw: Napis poziomy j.w., FuS 4530, srebro 27,5..
125 zł
100 zł
804 ŚLĄSK
Krzeszów ( Grüssau)- medal z okazji odbudowy dzwonnicy klasztoru benedyktyńskiego w Krzeszowie w 1931 r., Aw: Zachodnia fasada kościoła i napis w otoku: ET AEDIFICAVI..
100 zł
80 zł